Akademia Menadżera Innowacji

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz sposobu na wdrożenie innowacji, ale nie masz wiedzy i doświadczenia jak to zrobić? Dołącz do już realizowanego pierwszego w Polsce programu szkoleniowo-doradczego Akademia Menadżera Innowacji (AMI) i dowiedz się jak skutecznie wprowadzać innowacje w swoim przedsiębiorstwie.


 


CO? - Akademia Menadżera Innowacji
APLIKACJA DO: 20 lutego 2020 r.


O INICJATYWIE
Akademia Menadżera Innowacji to druga edycja autorskiego programu szkoleniowo-doradczego kierowanego do kadry zarządzającej firm. Oferuje komponent szkoleniowy w postaci cyklicznych zjazdów (wykłady teoretyczne i warsztaty praktyczne) i przede wszystkim zapewnia firmie wsparcie doradcy i eksperta tematycznego przez cały cykl uczestnictwa.

Celem Akademii Menadżera Innowacji (AMI) jest wyposażenie menadżerów i pracowników kluczowych dla procesu zarządzania innowacjami w przedsiębiorstwie w kompetencje niezbędne do zarządzania procesem zmian, który prowadzi do wdrażania innowacji oraz wzmocnienie umiejętności zarządzania procesem innowacyjnym przez menadżerów polskich przedsiębiorstw, a także generowanie innowacji przez pracowników przedsiębiorstw.

Projekt AMI jest współfinansowany z środków europejskich.

Dzięki udziałowi w AMI pracownicy w firmie będą mogli nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania innowacjami, firma zaś uzyska wskazówki (w formie Planu Wdrożenia Zmiany), jakie kroki powinna podjąć, aby oprzeć swój rozwój na innowacjach, tworzyć je i wdrażać.


O ORGANIZATORZE
Celem działania Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii w działalności gospodarczej.


DLA KOGO?
Do udziału w programie AMI organizator zaprasza od 2 do 5 pracowników: 

  • mikroprzedsiębiorstwa – co najmniej 2 pracowników 
  • MŚP i duże przedsiębiorstwa – co najmniej 3 pracowników

SPOSÓB APLIKACJI
Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI i instrukcja wypełnienia wniosku rekrutacyjnego znajdują się na stronie internetowej. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego