Akademia Programowania C# Motorola Solutions

Marzysz o pracy programisty, która ma znaczenie? Zapisz się do Akademii i dołącz do zespołu krakowskiego oddziału Motorola Solutions. Pracując z firmą będziesz tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pomagające w tworzeniu bezpieczniejszego świata. Aplikuj już dziś! Termin zgłoszeń upływa 28 lutego 2022 r.

CO? - Akademia Programowania C#
APLIKACJA DO: 28 lutego 2022 r.

O AKADEMII
Udział w Akademii gwarantuje uczestnikowi:

• pogłębienie wiedzy i umiejętności wymaganych w zawodzie programisty C#,
  • praktyczne przygotowanie do podjęcia pracy w Motorola Solutions,
  • indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia,
  • a przede wszystkim zatrudnienie w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions (więcej na ten temat w regulaminie).

Zajęcia będą odbywać się:

• od poniedziałku do piątku, od 6 do 8 godzin dziennie,
  • w trybie hybrydowym.

Szczegółowy opis przebiegu Akademii wraz z regulaminem znajdują się na stronie.

Proces rekrutacyjny realizowany jest w 4 etapach:

1. etap: CV i pytania kontrolne
  2. etap: benchmark games
  3. etap: zadanie techniczne
  4. etap: spotkanie grupowe oraz rozmowa indywidualna

Selekcja aplikacji odbywa się na każdym etapie i wyłącznie wybrani kandydaci przechodzą do kolejnych etapów.

Do końca lutego 2022 r. poprzez link Codecool AppSystem  można wysyłać zgłoszenia do udziału w bezpłatnej, 7-miesięcznej szkole programowania, która zaczyna się w kwietniu i potrwa do końca października 2022 r.