Akademia Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Interesuje Cię sprzedaż produktów finansowych? Chcesz sprawdzić się na trudnym rynku biznesowym? Zapraszamy do udziału w Akademii Raiffeisen-Leasing Polska S.A. - programie szkoleń z zakresu sprzedaży i negocjacji.

CO? – Akademia Raiffeisen-Leasing Polska S.A.
APLIKACJA DO: 31 grudnia 2016 r.

Program szkoleń z aspektów sprzedażowych, produktowych, a także negocjacji i prezentacji. Trenerzy dostarczą wiedzę z zakresu polityki ryzyka, windykacji, HR oraz przepisów prawa. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają szansę sprawdzenia zdobytej wiedzy w sprzedaży produktów finansowych.

Raiffeisen-Leasing Polska S.A. dostarcza nowoczesne rozwiązania w zakresie finansowania biznesu.

Program skierowany jest do absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, osób dyspozycyjnych, znających pakiet MS Office i posiadających prawo jazdy.

CV należy przesłać na adres leasing.akademia-poludnie@raiffeisen.pl