Akademia Rozwoju Kariery 2015

Data wydarzenia: 
1 Lipiec, 2015 (Cały dzień) - 26 Sierpień, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Otwartych na nową wiedzę i umiejętności studentów, wkraczających w życie zawodowe absolwentów oraz wszystkich miłośników własnego rozwoju, zapraszamy na kolejną edycję corocznej Akademii Rozwoju Kariery! 

Wakacje to czas odpoczynku, a także zbierania nowych doświadczeń i rozwoju samego siebie. Akademia Rozwoju Kariery daje możliwość uczestnictwa w szkoleniach, które nie tylko pozwalają zgłębiać własne zainteresowania, ale przede wszystkim umożliwiają nabycie lub/i rozwinięcie kompetencji niezbędnych w życiu zawodowym i prywatnym.

Projekt jest skierowany do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i - co za tym idzie - chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma zaświadczenie, potwierdzające udział w szkoleniu.

Tematyka szkoleń będzie obejmować: lider w zespole, sztukę tworzenia własnego wizerunku, inteligencję emocjonalną, wystąpienia publiczne, komunikację, budowanie kariery, efektywność osobistą, realizację celów oraz coaching. W tym roku nowość! - warsztat w języku angielskim oraz szkolenie dwudniowe!


Co? - Akademia Rozwoju Kariery
Kiedy? - każda środa lipca i sierpnia 2015 r.
Zapisy: - 7 dni przed każdym szkoleniem
tel. 32 359 19 82 lub w Biurze Karier UŚ,
Gdzie? - Katowice ul. Bankowa 12, s.133HARMONOGRAM Akademii dostępny jest >> tutaj <<

 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego