Szkolenia/Warsztaty BK

Akademia Rozwoju Kariery 2022

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. A wraz z nimi Akademia Rozwoju Kariery! W tym roku już w wersji stacjonarnej. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz szkoleń, które poprowadzą praktycy z czołowych firm Śląska. Już dziś pomyśl jak pokierować swoją karierą!


 

Szkolenie ARK: "Chcieć to mieć. Negocjacje w biznesie i nie tylko"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Akademię Rozwoju Kariery czas zacząć! Podczas pierwszego szkolenia w meandry negocjacyjnych technik wprowadzi nas firma Sopra Steria Polska. Przyjdź i dowiedź się jak zdobyć przewagę w rozmowach, zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. 

Szkolenie "Product mindset - engineering the value"

Data wydarzenia: 
7 Czerwiec, 2022 - 13:00 - 14:15
Pokaż w kalendarzu: 
0

Sposób myślenia o produkcie? Brzmi ciekawie? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier oraz firmę Sigma Software i zapoznaj się z tematyką inżynierii wartości.
 

Training in labor law for foreign students

Data wydarzenia: 
2 Czerwiec, 2022 - 13:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś obcokrajowcem i szukasz porad dotyczących prawa pracy w Polsce? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier oraz Śląskie Centrum Multikulturowe, które odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w rektoracie UŚ. 

"Amerykańskie umowy"- warsztaty prowadzone przez firmę Knowable

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię zagadnienia prawne, zwłaszcza kwestie umów i porozumień? Weź udział w warsztatach prowadzonych przez firmę Knowable i na praktycznych przykładach przeanalizuj intersującą Cię tematykę.

 

 

Szkolenie adaptacyjne dla obywateli Ukrainy

Data wydarzenia: 
5 Maj, 2022 - 13:15 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś obywatelem Ukrainy i nie wiesz jakie kroki podjąć po przyjeździe do Polski? Weź udział w szkoleniu adaptacyjnym przygotowanym przez Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców.
 

Szkolenie z praw pracowniczych dla studentów obcokrajowców

Data wydarzenia: 
9 Marzec, 2022 - 13:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem obcokrajowcem? Chcesz dowiedzieć się jakie prawa pracownicze Ci przysługują? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców.
 

Szkolenie z praw pracowniczych dla studentów

Data wydarzenia: 
20 Styczeń, 2022 - 13:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem obcokrajowcem? Chcesz dowiedzieć się jakie prawa pracownicze Ci przysługują? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców.

 

 

 

III dzień Mobilnych Targów Kariery - Benefit Systems oraz Marsh McLennan

Data wydarzenia: 
24 Listopad, 2021 - 11:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie III dnia Mobilnych Targów Kariery. Spotkania z firmami Benefit Systems oraz Marsh McLennan oraz webinary dotyczące rekrutacji opartej na kompetencjach i pracy z językami. 

II dzień Mobilnych Targów Kariery - Biuro Karier oraz Credit Agricole

Data wydarzenia: 
23 Listopad, 2021 - 11:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

II dzień Mobilnych Targów Kariery to informacja o tym jak zaprezentować się podczas szukania pracy oraz jak świadomie kierować swoim rozwojem zawodowym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Weź udział w szkoleniach i z sukcesem wejdź na rynek pracy. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego