Szkolenia/Warsztaty BK

Szkolenie ARK: "Kariera zaczyna się od dobrego CV!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak rozwijać swoją karierę w czasach pandemii? Zacznij od dobrego CV! Dowiedz się co zrobić, aby zostać zauważonym przez rekrutera. Więcej cennych informacji zdobędziesz podczas ostatniego już szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery - "Kariera zaczyna się od dobrego CV! Do it RIGHT with HIRERIGHT. Pokieruj swoją karierą w czasach pandemii".


 

Szkolenie ARK: "Kreuj rozwiązania - myśl twórczo!"

Data wydarzenia: 
15 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Dowiedz się, co wpływa na proces tworzenia rozwiązań. Poznaj typowe przeszkody w generowaniu pomysłów i sposoby ich pokonywania. Bądź z nami 15 września 2020 r. i stań się tą osobą, która wnosi do życia zespołu innowacje i optymalizacje! 

Szkolenie ARK: "Power of PowerPoint"

Data wydarzenia: 
8 Wrzesień, 2020 - 13:00 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie przygotować prezentację w najbardziej popularnym programie służącym tworzeniu pokazów multimedialnych? Co zrobić, aby była ona atrakcyjna dla odbiorcy? Weź udział w szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery i odkryj PowerPoint na nowo. 

Szkolenie ARK „Siła w niedoskonałości”

Data wydarzenia: 
1 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Ciągłe oczekiwania ze strony otoczenia i rosnąca presja utrudniają Ci podjęcie działania? Czujesz, że chciałbyś wprowadzić w swoje życie zmiany, ale coś Cię blokuje? Weź udział w szkoleniu „Siła w niedoskonałości” i znajdź w sobie moc do przezwyciężenia słabości. 

Szkolenie ARK: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”

Data wydarzenia: 
25 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się czasem, jak to, w jaki sposób postrzegają Cię inni wpływa na Twoje życie? W jakim stopniu nasz sukces zawodowy uzależniony jest od wrażenia, jakie wywieramy? Jeśli chcesz poznać zasady budowania profesjonalnego wizerunku, już dziś zapisz się na szkolenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”. Bądź z nami już 25 sierpnia 2020 r. i dowiedz się jak sprawić, by Twoja marka osobista mówiła sama za siebie!
 

Szkolenie ARK: „Zarządzanie zespołem i praca w grupie”

Data wydarzenia: 
18 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak być liderem dla swoich pracowników? Jak pracować w grupie, by osiągnąć sukces ogółu? Udział w szkoleniu "Zarządzanie zespołem i praca w grupie" to doskonała okazja, by dowiedzieć się jak stworzyć zgrany zespół i skutecznie współdziałać w grupie. 

Szkolenie ARK: "Sztuka autoprezentacji"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak pokierować autoprezentacją, by wywrzeć oczekiwane wrażenie? Jak budować autorytet naturalną dla Ciebie mową ciała? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas szkolenia „Sztuka autoprezentacji – jak skutecznie przygotować i wygłosić prezentację" realizowanego w ramach Akademii Rozwoju Kariery.  

Szkolenie ARK: "Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę"

Data wydarzenia: 
4 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak panować nad emocjami? Czy stres można wykorzystać do lepszego działania? Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? Weź udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę Alexander Mann Solutions i dowiedz się jak umiejętnie zarządzać stresem, by nie był niewdzięcznym obciążeniem.


 

Szkolenie ARK: "Sekrety motywacji i osiąganie celów"

Data wydarzenia: 
28 Lipiec, 2020 - 10:00 - 12:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak zachęcić siebie do działania? Jak określić swoje cele? Poznaj praktyczne wskazówki i tajniki motywacji podczas szkolenia realizowanego w ramach Akademii Rozwoju Kariery.
 

Szkolenie ARK: "Rozmowa kwalifikacyjna z firmą IBM"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozmowa kwalifikacyjna? Jak się do niej przygotować, by osiągnąć sukces? Sprawdź swoje możliwości podczas próbnej rozmowy z rekrutem z firmy IBM.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego