Szkolenia/Warsztaty BK

Warsztaty "Poznaj Ambasadora Polskiej Chemii!"

Chemia to Twoja pasja? Chciałabyś pracować w firmie będącej Ambasadorem Polskiej Chemii? Weź udział w warsztatach przygotowanych przez firmę PCC Rokita. Spotkaj się z przedstawicielami firmy 8 maja 2018 r. podczas Mobilnych Targów Kariery i sprawdź swoje możliwości!

Szkolenie BK: "IT TRENDS – wersja (nie tylko) dla humanistów"

W świecie niedalekiej przyszłości komputery analizują wyniki badań medycznych, a decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana na podstawie tego, jakiej muzyki słucha klient. Chcesz wiedzieć, jak poruszać się w świecie nowych technologii? Weź udział w szkoleniu "IT TRENDS – wersja (nie tylko) dla humanistów". Czekamy na Ciebie 10 maja 2018 r.

Wydarzenie BK: szkolenie "Taboo w języku francuskim"

Znasz język francuski na poziomie B1 i lubisz naukę przez zabawę? Weź udział w szkoleniu "Taboo w języku francuskim" i pod czujnym okiem trenera Capgemini sprawdź się z języka! Czekamy na Ciebie 24 kwietnia 2018 r.

Wydarzenie BK: szkolenie online "Wyznaczanie celów"

Masz wizję, wyznaczone cele, ale nie wiesz jak je realizować? Weź udział w szkoleniu online "Wyznaczanie celów" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 17 kwietnia 2018 r.

Warsztat "Personal Branding – marka osobista od podstaw"

Zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy dzięki świadomemu budowaniu wizerunku oraz reputacji. Tajniki budowania osobistej marki możesz poznać już 11 kwietnia 2018 r. na bezpłatnym warsztacie "Personal Branding – marka osobista od podstaw" przygotowanym dla studentów przez Biuro Karier UŚ.

Warsztat BK: "CV, LM i poszukiwanie ofert pracy” – Katowice, Cieszyn

Przygotuj się do poszukiwania praktyk, stażu lub pracy. Weź udział w bezpłatnym warsztacie "CV, LM i poszukiwanie ofert pracy" przygotowanym przez Biuro Karier UŚ, w Katowicach lub w Cieszynie.

Prelekcja o działalności gospodarczej - Katowice, Cieszyn

Dowiedz się w jakich instytucjach i o co pytać, jeśli zdecydujesz się na otwarcie własnej firmy. Weź udział w bezpłatnej prelekcji przygotowanej przez Biuro Karier UŚ, w Katowicach lub w Cieszynie. Już 10 i 11 kwietnia 2018 r. na wydziałach UŚ!

Szkolenie "Budowanie wizerunku w sieci"

Zastanawiasz się, jak świadomie budować swój wizerunek w sieci? Chcesz poznać miejsca, w których warto być aktywnym? Weź udział w szkoleniu online "Budowanie wizerunku w sieci" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 22 marca 2018 r.

Wydarzenie BK: szkolenie z Excela

Znasz podstawy Excela i chciałbyś opanować zaawansowane możliwości programu? Weź udział w szkoleniu "Excel dla zaawansowanych" i zostań ekspertem! Firma HCL czeka na Ciebie 22 stycznia 2018 r. na Uniwersytecie Śląskim!

Wykład firmy Accenture "AI-Artifficial Inteligence"

Data wydarzenia:
14 Grudzień, 2017 - 12:00 - 13:30

Interesujesz się tematyką sztucznej inteligencji? Jeśli tak, to zapraszamy 14 grudnia 2017 r. na wykład "AI-Artifficial Inteligence" prowadzony przez firmę Accenture, do Instytutu Informatyki Uniwersytetu Śląskiego.