Szkolenia/Warsztaty BK

Akademia Podatkowa Andersen (APA)

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką podatkową? Kancelaria Andersen przygotowała cykl wykładów, które pozwolą Ci zdobyć cenną wiedzę!

 

 

 

Szkolenie BK "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 6 listopada 2023 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

 


Szkolenia Parlamentu Europejskiego dla młodych dziennikarzy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz tworzyć ciekawe materiały o Europie i wyjechać do Brukseli? Zapisz się na szkolenie i weź udział w zajęciach prowadzonych przez uznanych dziennikarzy i ekspertów od spraw europejskich.
 

Szkolenie BK "Kompetencje przyszłości"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Technologia idzie naprzód, społeczeństwo się starzeje, następuje zmiana struktury organizacji… to wszystko wymusza zmiany na rynku pracy. Powstają nowe kompetencje pożądane przez pracodawców. Jeśli chcesz je poznać przyjdź na szkolenie Biura Karier, które 18 października 2023 r. poprowadzi Ekspertka z firmy ING Bank Śląski. 

 

Warsztaty z przedsiębiorczości

Data wydarzenia: 
11 Październik, 2023 - 09:00 - 12 Październik, 2023 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się innowacjami? Myślisz o własnej firmie? A może zastanawiasz się, czy masz cechy osoby przedsiębiorczej? Zapraszamy Cię na dwudniowe warsztaty z przedsiębiorczości! Przyjdź i rozpocznij nowy rok akademicki od inwestycji w siebie! 

Szkolenie ARK: "Finanse dla niefinansistów"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zarządzanie finansami, nawet małym domowym budżetem, przypomina dbanie o własne zdrowie. Istotna jest regularność, wsparcie dobrego specjalisty oraz konsekwentne trzymanie się jego zaleceń. Dlatego też zapraszamy na szkolenie "Finanse dla niefinansistów", podczas którego dowiesz się jak świadomie zarządzać finansami. 

 

Szkolenie ARK "Radzenie sobie ze stresem"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz lepiej panować nad swoimi emocjami? Stres często pojawia się w Twoim życiu? Weź udział w szkoleniu "Radzenie sobie ze stresem". Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli określić co stresuje Cię najbardziej i jak efektywnie radzić sobie w trudnych sytuacjach!

 

 

Szkolenie ARK "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne"

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne – to wcale nie jest trudne" to temat kolejnego szkolenia realizowanego w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego.

 

 

Szkolenie ARK "Sprzedaż – techniki, procesy"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Sprzedaż – techniki, procesy… te informacje mogą być przydatne w kontakcie nie tylko z klientem. Jeśli chcesz poznać aspekty skutecznej pracy handlowca zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Akademii Rozwoju Kariery.

 

 

Szkolenie ARK "Speed Recruitmenting"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać tajniki rekrutacji? Weź udział w warsztatach i konsultacjach rekruterskich – "Speed Recruitmenting". Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli Ci oswoić się z realnymi wyzwaniami jakie niesie rozpoczęcie kariery zawodowej!

 


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego