Szkolenia/Warsztaty BK

Warsztaty "CIT private" z firmą Deloitte!

Firma Deloitte dzieli się wiedzą! Już dziś zapisz się i weź udział w warsztatach "CIT private", które poprowadzą eksperci z firmy! 9 maja 2024 r. spotkaj się z Deloitte w budynku spinPLACE!

Szkolenie "Podatek VAT w praktyce" z Kancelarią Andersen!

Chcesz zdobyć praktyczne informacje o podatku VAT? Czerp wiedzę od najlepszych! Nie przegap szkolenia jakie w dniu 8 maja 2024 r. przygotowała dla Ciebie Kancelaria Andersen!

Szkolenie dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 10 kwietnia 2024 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

Webinar z programowania w języku Java

Poznaj podstawy programowania i dowiedz się, jakie są możliwe ścieżki kariery. Pozwól Codeaccess pokazać Ci jakie kodowanie może być proste!

Szkolenie dot. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

Szukasz praktycznych informacji o prowadzeniu działalności biznesowej w Polsce? Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania organizuje 28 lutego 2024 r. szkolenie online pt. "Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland".

Bezpłatny program szkoleniowy Testnauci

Czy chcesz zacząć karierę w branży IT i zdobyć gwarancję pracy? Już 21 lutego 2024 r. rozpoczynamy program szkoleniowy Testnauci. Możesz zostać jednym ze specjalistów, jakich będzie potrzebowała przyszłość. Ludzi dla których IT to nie tylko szansa, na szybki pieniądz, ale również wkład w jakość naszego życia.

Wykład "Ceny transferowe" - Akademia Podatkowa Andersen

Ostatnie już spotkanie w ramach Akademii Podatkowej Andersen dotyczyć będzie cen transferowych. Weź udział w wykładzie i zdobądź cenną wiedzę prawną od praktyka i specjalisty w tej dziedzinie.

Warsztaty "Stosowanie przepisów prawa w praktyce KAS"

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda zwalczenie przestępczości podatkowej? Nic prostszego! Zapisz się na warsztaty "Stosowanie przepisów prawa w praktyce Krajowej Administracji Skarbowej", które odbywają się 16 stycznia 2024 r. w Biurze Karier.

Webinar "Cyberzagrożenia - przykłady z życia wzięte"

Róbmy swoje, ale bezpieczniej! Zapraszamy na szkolenie "Cyberzagrożenia - przykłady z życia wzięte" poświęcone oszustwom elektronicznym. Będzie to przegląd najczęstszych aktualnie oszustw z przykładami z życia wziętymi oraz poradami, jak skutecznie się przed nimi bronić.

Warsztaty "Stosowanie przepisów prawa w praktyce KAS"

Stosowanie przepisów prawa w praktyce na podstawie Krajowej Administracji Skarbowej to temat warsztatów, które już 13 grudnia 2023 r. odbędą się w Biurze Karier. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda zwalczenie przestępczości podatkowej, zapisz się na spotkanie już dziś!