Szkolenia/Warsztaty BK

Szkolenie BK on-line "Motywacja pracowników w branży IT"

14 Styczeń, 2021 - 12:00 - 14:30

Zastanawiałeś się jak zmotywować pracowników w branży IT? Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak robią to specjaliści w Northmill Bank AB.

Szkolenie z zakresu komunikacji niewerbalnej

10 Grudzień, 2020 - 13:00 - 15:00

Masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie. Weź udział w webinarze z zakresu komunikacji niewerbalnej i stań się mistrzem kreowania własnego wizerunku.

Szkolenie BK: "Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku"

Interesuje Cię własny rozwój? Chcesz dowiedzieć się jakie znaczenie ma wizerunek w życiu zawodowym i prywatnym? Weź udział w szkolenie „Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku”, które poprowadzi firma PZU SA.!

Szkolenie BK: "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie"

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu audytu? Zwłaszcza w kontekście nowych technologii? Weź udział w szkoleniu "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie", które poprowadzą specjaliści z firmy KPMG.

Szkolenie BK: "Artist's block remedy"

Potrzebujesz inspiracji? Dowiedz się, jakie twórcze operacje wykonuje umysł, aby lepiej radzić sobie z poznawczym aspektem "artbloka". Podczas webinaru 3 listopada 2020 r. poznasz sposoby przyśpieszenia i ułatwienia sobie generowania pomysłów.

Szkolenie ARK: "Kariera zaczyna się od dobrego CV!"

Jak rozwijać swoją karierę w czasach pandemii? Zacznij od dobrego CV! Dowiedz się co zrobić, aby zostać zauważonym przez rekrutera. Więcej cennych informacji zdobędziesz podczas ostatniego już szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery - "Kariera zaczyna się od dobrego CV! Do it RIGHT with HIRERIGHT. Pokieruj swoją karierą w czasach pandemii".

Szkolenie ARK: "Kreuj rozwiązania - myśl twórczo!"

15 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30

Dowiedz się, co wpływa na proces tworzenia rozwiązań. Poznaj typowe przeszkody w generowaniu pomysłów i sposoby ich pokonywania. Bądź z nami 15 września 2020 r. i stań się tą osobą, która wnosi do życia zespołu innowacje i optymalizacje!

Szkolenie ARK: "Power of PowerPoint"

8 Wrzesień, 2020 - 13:00 - 16:00

Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie przygotować prezentację w najbardziej popularnym programie służącym tworzeniu pokazów multimedialnych? Co zrobić, aby była ona atrakcyjna dla odbiorcy? Weź udział w szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery i odkryj PowerPoint na nowo.

Szkolenie ARK „Siła w niedoskonałości”

1 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30

Ciągłe oczekiwania ze strony otoczenia i rosnąca presja utrudniają Ci podjęcie działania? Czujesz, że chciałbyś wprowadzić w swoje życie zmiany, ale coś Cię blokuje? Weź udział w szkoleniu „Siła w niedoskonałości” i znajdź w sobie moc do przezwyciężenia słabości.

Szkolenie ARK: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”

25 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00

Zastanawiasz się czasem, jak to, w jaki sposób postrzegają Cię inni wpływa na Twoje życie? W jakim stopniu nasz sukces zawodowy uzależniony jest od wrażenia, jakie wywieramy? Jeśli chcesz poznać zasady budowania profesjonalnego wizerunku, już dziś zapisz się na szkolenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – czym jest personal branding?”. Bądź z nami już 25 sierpnia 2020 r. i dowiedz się jak sprawić, by Twoja marka osobista mówiła sama za siebie!