Szkolenia/Warsztaty BK

Warsztaty "Jak przejść przez studia i odnaleźć się na rynku pracy"

Jak najlepiej wykorzystać studia by szybko wkroczyć na właściwą ścieżkę kariery? Jak efektywnie brać udział w międzynarodowych projektach oraz czym różni się praca w korporacji od pracy w centrum badawczym? Tego i o wiele więcej dowiesz się od absolwenta UŚ już 6 czerwca 2024 r. podczas warsztatów w spinPLACE!

Szkolenie "Tax Team" w ramach Dnia Otwartego spinPLACE

Jeżeli pragniesz rozwijać swoją karierę w doradztwie podatkowym nie przegap kolejnego spotkania z Kancelarią Andersen! Już 5 czerwca 2024 r. spotkaj się z Adamem Książkiem, który przybliży Ci ścieżkę kariery w branży podatkowej!

Warsztaty "Zagrajmy w otwarte karty" - Dzień Otwarty spinPLACE

Zastanawiasz się jak efektywnie pracować w grupie? Nie wiesz, jak najlepiej dbać o dobrą atmosferę pracy w zespole? Chcesz nauczyć się skutecznie rozwiązywać konflikty? Szukasz sposobów, aby w końcu dogadać się z przedstawicielami Generacji X/Y/Z? Mamy dla Ciebie propozycje: zagraj z nami w Otwarte Karty!

Szkolenie "Prawo Ochrony Środowiska w praktyce"

Interesujesz się prawem ochrony środowiska? Zapraszamy pasjonatów tego tematu do udziału w szkoleniu prowadzonym przez Kancelarię Andersen.

Warsztaty "CIT private" z firmą Deloitte!

Firma Deloitte dzieli się wiedzą! Już dziś zapisz się i weź udział w warsztatach "CIT private", które poprowadzą eksperci z firmy! 9 maja 2024 r. spotkaj się z Deloitte w budynku spinPLACE!

Szkolenie "Podatek VAT w praktyce" z Kancelarią Andersen!

Chcesz zdobyć praktyczne informacje o podatku VAT? Czerp wiedzę od najlepszych! Nie przegap szkolenia jakie w dniu 8 maja 2024 r. przygotowała dla Ciebie Kancelaria Andersen!

Szkolenie dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 10 kwietnia 2024 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

Webinar z programowania w języku Java

Poznaj podstawy programowania i dowiedz się, jakie są możliwe ścieżki kariery. Pozwól Codeaccess pokazać Ci jakie kodowanie może być proste!

Szkolenie dot. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

Szukasz praktycznych informacji o prowadzeniu działalności biznesowej w Polsce? Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania organizuje 28 lutego 2024 r. szkolenie online pt. "Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland".

Bezpłatny program szkoleniowy Testnauci

Czy chcesz zacząć karierę w branży IT i zdobyć gwarancję pracy? Już 21 lutego 2024 r. rozpoczynamy program szkoleniowy Testnauci. Możesz zostać jednym ze specjalistów, jakich będzie potrzebowała przyszłość. Ludzi dla których IT to nie tylko szansa, na szybki pieniądz, ale również wkład w jakość naszego życia.