Szkolenia/Warsztaty BK

Szkolenia online w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2019

Jeśli nie możesz osobiście uczestniczyć w wakacyjnych szkoleniach Akademii Rozwoju Kariery 2019 skorzystaj z oferty szkoleń online, które poprowadzą specjaliści z firmy Alexander Mann Solutions.

Akademia Rozwoju Kariery 2019

Myślisz o rozwoju osobistym? Dysponujesz czasem w wakacje? Rozwiń swoje umiejętności razem z Biurem Karier! Sprawdź, jakie szkolenia przygotowaliśmy dla Ciebie w lipcu, sierpniu i wrześniu w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2019!

Wydarzenie BK: szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej

3 Lipiec, 2019 - 13:00 - 16:00

Chcesz dowiedzieć się na czym polega skuteczna komunikacja? Przyjdź na pierwsze szkolenie w ramach Akademii Rozwoju Kariery „Trening komunikacji interpersonalnej: style komunikacyjne” i dowiedz się jak mówić, by inni nas słuchali.

Stoisko firmy DisplayLink w Instytucie Informatyki

28 Maj, 2019 - 09:00 - 15:00

Studiujesz kierunki techniczne? Chcesz poznać nowego pracodawcę? Przyjdź na spotkanie z firmą DisplayLink, które odbędzie się 28 maja br. w Instytucie Informatyki.

Warsztaty BK „CV w Canva.com i aplikacja Moje Portfolio"

Stwórz atrakcyjne graficznie CV, jakiego nie ma nikt inny. Porządkuj zgromadzone: skany zaświadczeń i certyfikatów ze szkoleń i praktyk, zdjęcia z organizowanych przez siebie imprez lub prace plastyczne. Poznaj dwa przydatne programy podczas warsztatów w Cieszynie 29 maja 2019 r. lub w Katowicach 6 czerwca 2019 r.

Gra symulacyjna z zakresu zarządzania czasem

27 Maj, 2019 - 12:00 - 16:00

Chcesz lepiej zarządzać czasem? Zastanawiasz się jak usprawnić swoje życie, by zdążyć z wszystkim na czas? Przyjdź na szkolenie „Czas redakcji- trening zarządzania sobą w czasie organizacji pracy i współpracy”  w oparciu o grę symulacyjną i zdobądź cenną wiedzę.

Warsztaty BK: Kreatywność

Mówi się, że w każdym z nas drzemie twórczy potencjał, trzeba go tylko odkryć. Sprawdź, jaki jest Twój - przyjdź na „Warsztaty z kreatywności” organizowane przez Biuro Karier i odkryj, co hamuje, a co pobudza kreatywność. Zapisy już trwają!

Warsztaty dot. wystąpień publicznych

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie zaprezentować się publicznie? Co zrobić, by pokonać stres? Przyjdź na warsztaty "Speak to Succeed - Public Speaking and Building Professional Relationships" i poznaj tajniki dobrego wystąpienia publicznego.

Wydarzenie BK: „Raz, dwa, trzy… praktyki!”

W tym semestrze praktyki? Zastanawiasz się gdzie naprawdę się czegoś nauczysz? Odpowiednie praktyki ułatwią w przyszłości szukanie pracy. Wybierz mądrze korzystając ze wsparcia doradcy zawodowego. Zgłoś się na indywidualne konsultacje.

Warsztaty BK w Cieszynie - odwołane

Ze względu na niewielką ilość zgłoszonych osób, warsztaty "Sztuka wystąpień publicznych" 27 lutego 2019 r., 09:00 – 13:00, w sala 13  Kampusu Cieszyn, ul. Bielska 62, zostają odwołane. Zapraszamy w tym dniu na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.