Szkolenia/Warsztaty BK

Warsztaty firmy Google

Data wydarzenia: 
20 Kwiecień, 2021 - 12:30 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie wierzysz we własne osiągnięcia? Uważasz, że nie zasługujesz na sukces, który osiągnąłeś? Weź udział w warsztatach „Syndrom oszusta” prowadzonych przez Google Ireland i zwiększ wiarę w swoje siły.

 

 

Webinar: Budowa efektywnego zespołu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy zaangażowanie to klucz do sukcesu? Studencie, Absolwencie, przyjdź i przekonaj się sam! Zapraszamy na webinar z serii Accenture Virtual Training Labs: Budowa efektywnego zespołu! Poznaj tajniki budowy przewagi konkurencyjnej, opartej na efektywnym oraz zgranym zespole! Dowiedz się jak zbudować swój dream team!

 

Szkolenie BK on-line "Motywacja pracowników w branży IT"

Data wydarzenia: 
14 Styczeń, 2021 - 12:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiałeś się jak zmotywować pracowników w branży IT? Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak robią to specjaliści w Northmill Bank AB.
 

Szkolenie z zakresu komunikacji niewerbalnej

Data wydarzenia: 
10 Grudzień, 2020 - 13:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie. Weź udział w webinarze z zakresu komunikacji niewerbalnej i stań się mistrzem kreowania własnego wizerunku.
 

Szkolenie BK: "Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię własny rozwój? Chcesz dowiedzieć się jakie znaczenie ma wizerunek w życiu zawodowym i prywatnym? Weź udział w szkolenie „Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku”, które poprowadzi firma PZU SA.! 

Szkolenie BK: "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu audytu? Zwłaszcza w kontekście nowych technologii? Weź udział w szkoleniu "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie", które poprowadzą specjaliści z firmy KPMG. 

Szkolenie BK: "Artist's block remedy"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Potrzebujesz inspiracji? Dowiedz się, jakie twórcze operacje wykonuje umysł, aby lepiej radzić sobie z poznawczym aspektem "artbloka". Podczas webinaru 3 listopada 2020 r. poznasz sposoby przyśpieszenia i ułatwienia sobie generowania pomysłów.

 

 

Szkolenie ARK: "Kariera zaczyna się od dobrego CV!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak rozwijać swoją karierę w czasach pandemii? Zacznij od dobrego CV! Dowiedz się co zrobić, aby zostać zauważonym przez rekrutera. Więcej cennych informacji zdobędziesz podczas ostatniego już szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery - "Kariera zaczyna się od dobrego CV! Do it RIGHT with HIRERIGHT. Pokieruj swoją karierą w czasach pandemii".


 

Szkolenie ARK: "Kreuj rozwiązania - myśl twórczo!"

Data wydarzenia: 
15 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Dowiedz się, co wpływa na proces tworzenia rozwiązań. Poznaj typowe przeszkody w generowaniu pomysłów i sposoby ich pokonywania. Bądź z nami 15 września 2020 r. i stań się tą osobą, która wnosi do życia zespołu innowacje i optymalizacje! 

Szkolenie ARK: "Power of PowerPoint"

Data wydarzenia: 
8 Wrzesień, 2020 - 13:00 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie przygotować prezentację w najbardziej popularnym programie służącym tworzeniu pokazów multimedialnych? Co zrobić, aby była ona atrakcyjna dla odbiorcy? Weź udział w szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery i odkryj PowerPoint na nowo. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego