Szkolenia/Warsztaty BK

Wydarzenie BK: Fujitsu Day

Znasz języki obce? Myślisz o pracy w międzynarodowym środowisku? Dołącz do zespołu Fujitsu i ucz się od najlepszych! Odwiedź stoisko firmy podczas Fujitsu Day na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu 27 listopada 2018 r.

Warsztat BK "Personal branding – marka osobista"-Kampus Cieszyn

Zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy dzięki świadomemu budowaniu wizerunku oraz reputacji. Tajniki budowania osobistej marki możesz poznać już 28 listopada 2018 r. na bezpłatnym warsztacie "Personal Branding – marka osobista" przygotowanym dla studentów Kampusu Cieszyńskiego przez Biuro Karier UŚ.

Wydarzenia BK: Strefa kariery i relaksu firmy Amazon

Szukasz pracy, którą można połączyć ze studiami? Odwiedź strefę kariery i relaksu firmy Amazon na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w dniach od 22 października do 7 listopada 2018 r. i dowiedz się, kogo poszukują do swojego zespołu!

ARK 2018: szkolenie "Sztuka wystąpień publicznych"

25 Wrzesień, 2018 - 10:00 - 14:00

Chciałbyś występować publicznie, ale boisz się? Nie radzisz sobie z rozmowami w dużych grupach? Szukasz wskazówek jak mówić, by inni Cię słuchali? Zapisz się na szkolenie "Sztuka wystąpień publicznych". Czekamy na Ciebie wyjątkowo we wtorek 25 września 2018 r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018.

ARK 2018: szkolenie "Stres - nie taki straszny(...)"

Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem? Szukasz wskazówek pomagających zachować opanowanie? Zapisz się na szkolenie "STRES - nie taki straszny, jak go malują". Czekamy na Ciebie 19 września 2018 r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018.

ARK 2018: szkolenie "E-branding"

12 Wrzesień, 2018 - 10:00 - 14:00

Wychodzisz z założenia, że nieważne, co mówią, byleby mówili? A może bardziej trafiają do ciebie słowa "jak cię widzą, tak cię piszą"? Poznaj zasady dotyczące budowania swojego profesjonalnego wizerunku w Internecie. Zapisz się na szkolenie "E-branding". Czekamy na Ciebie 12 września w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018.

ARK 2018: szkolenie "Poznaj samego siebie"

5 Wrzesień, 2018 - 10:00 - 14:00

Masz wiele umiejętności, ale nie wiesz w której branży będą one na wagę złota? A może wciąż poszukujesz odpowiedniej drogi kariery? Zapisz się na szkolenie "Poznaj samego siebie". Czekamy na Ciebie 5 września 2018 r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018.

ARK 2018: szkolenie online "Sekrety motywacji"

Dowiedz się czym jest motywacja i jak dbać aby pozostała wysoka. Weź udział w szkoleniu online "Sekrety motywacji" bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 30 sierpnia 2018 r.

ARK 2018: szkolenie "IT Trends - wersja nie tylko dla humanistów"

Cloud, Big Data, Internet of Things, Machine Learning -poznaj najnowsze i najpopularniejsze zagadnienia z obszaru technologii informacyjnej. Zapisz się na szkolenie! Czekamy na Ciebie z firmą Capgemini Poland, 29 sierpnia 2018r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!

ARK 2018: szkolenie „Zarządzanie czasem”

Czujesz czasem, że czas ucieka Ci przez palce, nie potrafisz sam się zdyscyplinować, a terminy śnią Ci się po nocy? Zapisz się na szkolenie z zarządzania czasem w języku niemieckim! Czekamy na Ciebie z firmą PwC SDC, 22 sierpnia 2018r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!