Szkolenia/Warsztaty BK

Szkolenie BK "Techniki sprzedaży"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiałeś się jakie są skuteczne techniki sprzedaży? Jak dotrzeć do klienta i jaka jest rola komunikacji w kontakcie z rozmówcą?  Przyjdź na szkolenie "Techniki sprzedaży" i zdobądź cenną wiedzę z obszaru handlu. 

Szkolenie "ABC działalności gospodarczej" - odwołane

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz informacji jak założyć i prowadzić własny biznes? Zapraszamy na szkolenie "ABC działalności gospodarczej", które poprowadzą specjaliści z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Chorzowie.
 

Webinar "Webwriting"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz sposobu, aby zwiększyć skuteczność swoich tekstów w internecie? Dowiedz się krok po kroku jak stworzyć treści, które będą interesujące dla czytelników i równocześnie zwiększą sprzedaż. Weź udział w szkoleniu "Webwriting – jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować?" i poznaj praktyczne wskazówki i narzędzia.

 


Szkolenie ARK: "Finanse dla niefinansistów"

Data wydarzenia: 
21 Wrzesień, 2022 - 10:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zarządzanie finansami, nawet małym domowym budżetem, przypomina dbanie o własne zdrowie. Istotna jest regularność, wsparcie dobrego specjalisty oraz konsekwentne trzymanie się jego zaleceń. Dlatego też zapraszamy na szkolenie "Finanse dla niefinansistów", podczas którego dowiesz się jak świadomie zarządzać finansami. 

 

Szkolenie ARK "Sprzedawaj treścią - o strategii w content marketingu"

Data wydarzenia: 
14 Wrzesień, 2022 - 10:00 - 11:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się w jaki sposób przygotować swój biznes i o co zadbać aby zwiększyć szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów? Doskonale trafiłeś! Już 14 września 2022 r. odbędzie się w Biurze Karier szkolenie "Sprzedawaj treścią - o strategii w content marketingu".


 

Szkolenie ARK: "Jak zainteresować innych pomysłem na biznes?"

Data wydarzenia: 
7 Wrzesień, 2022 - 10:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Prowadzenie biznesu wymaga odwagi i determinacji. Właściciel firmy  co.brick poprowadzi Cię krok po kroku aż do miejsca, w którym będziesz dokładnie wiedzieć, jaki biznes otworzyć. Zapraszamy 7 września 2022 r. na szkolenie "Jak zainteresować innych pomysłem na biznes?".

 

 

Szkolenie ARK "Rekrutacja bez tajemnic?"

Data wydarzenia: 
31 Sierpień, 2022 - 10:00 - 13:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Praktyczne wskazówki jak przejść przez proces rekrutacyjny oraz jak poradzić sobie podczas pierwszych dni w pracy zdobędziesz podczas kolejnego szkolenia Akademii Rozwoju Kariery. Szkolenie "Rekrutacja bez tajemnic" już 31 sierpnia 2022 r. w Biurze Karier. 

Szkolenie ARK "Skąd znam Twoje hasło do fb?"

Data wydarzenia: 
24 Sierpień, 2022 - 10:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Większość sfer naszego życia musiała przenieść się do sieci. Tym samym pojawiło się zjawisko cybeprzestępczości. Jak chronić swoją prywatność, aby nie stać się ofiarą ataków w przestrzeni wirtualnej? Zagadnienia te zostaną omówione podczas kolejnego szkolenia organizowanego w ramach letniej Akademii Rozwoju Kariery.  


 

Szkolenie ARK "Ja jako profesjonalista"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak postępować, by być dobrze rozumianym przez odbiorcę? Co zrobić, by prezentować siebie i swoje pomysły z jak najlepszej strony? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz podczas szkolenia "Ja jako profesjonalista", które poprowadzi Specjalistka z firmy PZU.

 


 

Szkolenie ARK: "Tworzenie CV krok po kroku"

Data wydarzenia: 
10 Sierpień, 2022 - 10:00 - 13:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Wyróżnij się z tłumu  i stwórz idealne CV! A to wszystko z pomocą rekruterów z firmy TMF RDC Europe. Zapraszamy na szkolenie "Tworzenie CV krok po kroku" organizowane w ramach letniej Akademii Rozwoju Kariery. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego