Akademia Rozwoju Kariery 2017

Pokaż w kalendarzu: 
0

Akademia Rozwoju Kariery jest już tuż tuż! Warsztaty z zakresu umiejętności miękkich (i nie tylko) są na wyciągnięcie ręki! Jeśli dysponujesz czasem w wakacje, a rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, zobacz co w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie! 


CO? - Akademia Rozwoju Kariery 2017
KIEDY? – środy w lipcu i sierpniu 2017 r.
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)


O WYDARZENIU
Akademia Rozwoju Kariery to cykl wakacyjnych szkoleń z zakresu m.in. umiejętności miękkich. Udział w wydarzeniu pozwala zgłębiać własne zainteresowania, ale przede wszystkim umożliwia nabycie i rozwinięcie kompetencji niezbędnych w życiu zawodowym i prywatnym.

Tematyka szkoleń będzie obejmować następujące kwestie: kreatywność, komunikacja, personal branding, efektywność osobista, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie projektami, protokół dyplomatyczny, zarządzanie stresem.


O ORGANIZATORZE
Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z przedstawicielami firm współpracujących z biurem. W tym roku są to: Capgemini, Sopra Steria, Consedo, Ministerstwo Rozwoju w Warszawie, Warta.


DLA KOGO?
Projekt jest skierowany do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i - co za tym idzie - chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
Każdy z uczestników warsztatów otrzyma zaświadczenie, potwierdzające udział w szkoleniu.


ZAPISY
Zapisy odbywają się na tydzień przed planowanym wydarzeniem poprzez formularz aplikacyjny (link dostępny na stronie Biura Karier z konkretnym warsztatem). Liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2017

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego