Akcja rekrutacyjna w EY Polska!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowej firmie doradczej? Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.
 


CO? – Akcja rekrutacyjna w EY Polska


O WYDARZENIU
Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników, planuje zatrudnić ponad 200 nowych osób.

Od 1 marca 2019 r. na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT.

Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie.  Aplikacja do 10 kwietnia 2019 r.

***
Dodatkowo, EY organizuje trzecią już edycję konkursu dla studentów Audit OdyssEY – fabularyzowanej przygody, w której 3- lub 4-osobowe zespoły mogą wcielić się w rolę audytorów i wygrać 20 000 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Studenci kierunków biznesowych i ekonomicznych po raz kolejny mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Nawet 20 tys. zł dla zwycięskiej drużyny, iPady, czytniki Amazon Kindle, vouchery na szkolenia ACCA , ale przede wszystkim płatne praktyki i oferty pracy w renomowanej firmie doradczej EY. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o rejestrację swoich drużyn do 29 marca 2019 r.

W tym roku uruchomiono także specjalną ścieżkę indywidualną Misja: Powerhouse dla tych, którzy chcą sprawdzić się bez potrzeby rejestrowania zespołu. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 24 marca 2019 r. Zgłoszenia odbywają się poprzez stronę. 


O ORGANIZATORZE
Kluczowe obszary działań firmy EY to audyt i doradztwo biznesowe, podatkowe, prawne oraz transakcyjne.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji znajdują się na stronie. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego