"Amerykańskie umowy"- warsztaty prowadzone przez firmę Knowable

Interesują Cię zagadnienia prawne, zwłaszcza kwestie umów i porozumień? Weź udział w warsztatach prowadzonych przez firmę Knowable i na praktycznych przykładach przeanalizuj intersującą Cię tematykę.

CO? - "Amerykańskie umowy"- warsztaty prowadzone przez firmę Knowable
KIEDY? – 16 maja 2022 r., w godz. 12.30 – 15.00
GDZIE? – aula K. Lepszego, rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)
AKTUALIZACJA- Szkolenie odbędzie się w formule online.

Umowa jest porozumieniem pomiędzy stronami prywatnymi, które tworzy wzajemne zobowiązania egzekwowalne przez prawo. Jednak ustalenie wysokiej jakości warunków może być trudnym zadaniem. Knowable, jako lider rynku w dziedzinie analizy umów w przedsiębiorstwach, zapewnia klientom korporacyjnym rewolucyjny wgląd w relacje rządzące ich firmami, pomaga stworzyć bazę danych umów oraz osiągnąć podstawowe kompetencje w zakresie zarządzania umowami i higieny umów. Warsztaty "American Contracts" prowadzone przez firmę Knowable koncentrują się głównie na umowach z praktyki amerykańskiego prawa kontraktowego. Ramy warsztatów są również przydatne w nauce różnic pomiędzy amerykańskimi i kontynentalnymi praktykami prawa umów.

Warsztaty obejmują następujące podstawowe tematy związane z różnymi aspektami sporządzania umów, tak aby klient mógł skorzystać z odpowiedniej ochrony prawnej:

• Podstawy kontraktów i ramy teoretyczne;
  • Wspólne rodzaje dokumentów a rodzaje umów;
  • Istotne klauzule umowy amerykańskiej - definicje, przykłady językowe i interpretacja;
  • Praktyczne warsztaty na temat sporządzania umowy w interesie klienta.

Warsztaty poprowadzone będą w języku angielskim.

O FIRMIE
Knowable to amerykańska firma, która świadczy usługi prawnicze dla klientów ze Stanów Zjednoczonych. W Polskim oddziale zatrudnia około 180 prawników, którzy na co dzień analizują dokumenty klientów w celu dostarczania im kluczowych danych, na bazie których podejmują decyzję.

Knowable jest również częścią międzynarodowej korporacji LexisNexis.

Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez stronę.

Uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w warsztatach na dzień przed wydarzeniem.

AKTUALIZACJA. Szkolenie odbędzie się w formule online.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)