Amnesty International zaprasza na maraton

Grupa lokalna Amnesty International w Katowicach zaprasza serdecznie do udziału w Maratonie Pisania Listów w obronie osób, których prawa zostały złamane. W dniu 11 i 12 grudnia br. organizatorzy czekają w restauracji "Drzwi zwane koniem" w Katowicach przy ulicy Warszawskiej 37.

Godziny maratonu: 12:00 - 24:00.

Wydarzenie towarzyszące:

• wystawa plakatów z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (prace wybrane uczniów Gimnazjum nr 1 w Sosnowcu)
  • 12 grudnia godz. 13:25 - 14:25 - warsztaty antydyskryminacyjne
  • 12 grudnia godz. 14:25 - 15:30 - projekcja filmu "Zamknięte morza"
  • 12 grudnia godz. 15:30 - 17:00 - panel dyskusyjny "Uchodźcy i imigranci - oblicza obecnego kryzysu humanitarnego"

Udział w panelu wezmą dr Rafał Cekiera z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Adam Bulandra ze Stowarzyszenia INTERKULTURALNI PL.

Organizatorzy zachęcają do przynoszenia znaczków pocztowych, które zostaną wykorzystane do wysyłania listów maratonowych.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)