Ankieta dot. przestrzeni SPINplace - centrum kreatywności i coworkingu

Brakuje Wam na uczelni przestrzeni do swobodnej dyskusji i prezentacji wyników badań? Uniwersytet Śląski pragnie sprostać Waszym oczekiwaniom! Podzielcie się z nami Waszą opinią na temat przestrzeni SPINplace poprzez wypełnienie krótkiej ankiety.

CO? – ankieta dot. przestrzeni SPINplace
GDZIE? - strona www

O INICJATYWIE
Uniwersytet Śląski planuje utworzyć nową jednostkę – SPINplace, zlokalizowaną w budynku przy ulicy Bankowej 5 w Katowicach. Będzie to przestrzeń kreatywna, coworkingu i współpracy z gospodarką - miejsce, w którym znajdzie się miejsce na naukę, pracę, warsztaty, tworzenie prototypów, dyskusje, prezentacje wyników badań, akcelerację inicjatyw, działania artystyczne, nawiązywanie współpracy z firmami, nawiązywanie kontaktów naukowych.

Celem ankiety jest dowiedzenie się od Was – studentów i absolwentów – czego oczekiwalibyście po takim miejscu? Jakie są Wasze oczekiwania, pomysły, sugestie?

Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza ankiety. Wasze zdanie jest dla nas szczególnie cenne. Dążymy do tego, aby nasz projekt i założenia do działania SPINplace w jak największym stopniu odpowiadały Waszym oczekiwaniom.

Ankieta jest anonimowa.
Prosimy o wypełnienie wszystkich rubryk. Przy wyborze opcji „inne”, prosimy o krótkie uzasadnienie.

Ankieta dostępna jest na stronie.