Ankieta dot. szczepienia przeciwko COVID-19

Jesteś zainteresowany szczepieniem przeciwko COVID-19? Podziel się z nami swoją opinią!

CO? – ankieta dot. szczepienia przeciwko COVID-19

O INICJATYWIE
Z informacji rządowych wynika, że w maju rozpoczną się szczepienia w zakładach pracy. Jeśli te wiadomości się potwierdzą uczelnie włączą się w organizacje punktów szczepień dla pracowników, doktorantów i studentów. Uniwersytet Śląski czyni starania o utworzenie takich punktów na terenie obiektów w Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie i Cieszynie. Aby jak najlepiej przygotować przebieg szczepień, chcielibyśmy poznać Państwa opinię o szczepieniach oraz o warunkach, jakie powinny być spełnione przed powrotem do nauczania kontaktowego.

Wzwiązku z tym, zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie przygotowanej w tym celu ankiety, która jest dostępna po zalogowaniu w systemie www.usosweb.us.edu.pl.

Na jej wypełnienie będziemy czekać do najbliższej środy, 21 kwietnia 2021, do godz. 23:59.
Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą służyły przywracaniu bezpiecznego funkcjonowania Uczelni w trybie stacjonarnym.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (2 votes)