ARK 2018: szkolenie "Asertywność i emocje"

Brakuje Ci pewności siebie w wyrażaniu swojej opinii? Nie umiesz odmawiać? Weź udział w szkoleniu i naucz się asertywności! Czekamy na Ciebie z firmą WEM consulting, 25 lipca 2018 r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!

CO? – szkolenie "Asertywność i emocje"
KIEDY? -  25 lipiec 2018 r., godzina 10:00-14:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności, budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia dowiesz się:

• czym jest asertywność i jak wpływa na relacje z innymi,
  • jak zbudować w sobie postawę asertywną,
  • jakich narzędzi używać w asertywnej reakcji na różne sytuacje lub osoby,
  • jak zwiększyć pewność siebie poprzez pracę nad emocjami,
  • jak wykluczyć negatywne emocje, aby przestały blokować,
  • jak zadbać o swoje pozytywne nastawienie.

O PROWADZĄCYM:
Ewa Baryła, Wioletta Sobieszek - trenerzy w firmie WEM consulting

WEM consulting - od ponad 15 lat skutecznie wspiera organizacje w obszarze zmian, rozwijając kompetencje i talenty ich pracowników. Dla Klientów przygotowuje projekty szkoleniowe, coachingowe, systemy ocen pracowniczych, ścieżki karier oraz badania satysfakcji pracowników.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Zapisy odbywają się od 18 lipca br. od godz. 8:00 poprzez formularz rejestracyjny. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie dwa dni przed szkoleniem. Zapisy zostały zakończone - liczba miejsc wyczerpała się,