ARK 2018: szkolenie "Excel Tips & Tricks"

Data wydarzenia:
4 Lipiec, 2018 - 10:00 - 14:00

Excel to twój wróg? Poznaj jego możliwości podczas szkolenia "Excel Tips & Tricks", a stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w pracy! Czekamy na Ciebie z firmą PwC, 4 lipca w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!

CO? – szkolenie  "Excel Tips&Tricks"
KIEDY - 4 lipiec 2018 r., godzina 10:00-14:00
GDZIE? – Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, sala komputerowa
(Katowice, Bankowa 11a)

Podczas szkolenia „Excel Tips&Tricks” dowiesz się:

• jak efektywnie poruszać się po rozległych tabelach;
  • jak używać podstawowych formuł obliczeniowych;
  • jak tworzyć listy rozwijane na potrzeby formularzy;
  • jak szybko zliczać unikatowe wartości.

O PROWADZĄCYCH
Dorota Kalinowska, Supervisor
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W PwC SDC pracuje od czerwca 2015 roku, gdzie pełni rolę coacha w jednym z zespołów tworzących platformę testów detalicznych.
Na co dzień zajmuje się sprawdzaniem zleceń wykonywanych w ramach testów detalicznych oraz alokacją zleceń w zespole niemiecko-angielskim jak i współtworzy zespół szkoleniowy aplikacji MsExcel.

Łukasz Mazerant, Senior Supervisor | Team Leader
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W PwC SDC pracuje od grudnia 2011 roku, gdzie przez kilka lat zajmował się między innymi prowadzeniem szkoleń z MsExcel dla pracowników,
a obecnie pełni rolę team leadera w jednym z zespołów niemieckojęzycznych tworzących platformę testów detalicznych. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem pracą 16-osobowego zespołu.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego zainteresowanych poznaniem możliwości programu Excel.

Zapisy odbywają się od 27 czerwca od godz. 8:00 poprzez formularz rejestracyjny. Limit miejsc został już wyczerpany. Zapisy zakończono.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)