ARK 2018: szkolenie "Współpraca w zespole"

Chcesz zrozumieć co to jest zespół i nauczyć się współpracy w grupie? Weź udział w szkoleniu i zostań efektywnym członkiem zespołu! Czekamy na Ciebie z firmą Belbin Polska, 1 sierpnia 2018 r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!

CO? – szkolenie "Współpraca w zespole"
KIEDY? -  1 sierpień 2018 r., godzina 9:00-15:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności, budynek rektoratu UŚ
(Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia dowiesz się:

• jak radzić sobie w trudnych sytuacjach,
  • co w praktyce oznacza efektywna komunikacja w zespole,
  • jak być efektywnym członkiem zespołu,
  • poznasz swoje silne strony oraz ograniczenia,
  • poznasz "Kodeks dobrych praktyk współpracy".

O PROWADZĄCYM:
Magdalena Knitter - trener w firmie Belbin Polska
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie, Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego, organizowanej przez ośrodek rozwoju kobiet Dojrzewalnia Róż oraz studiów podyplomowych na kierunku Life Coaching na Collegium Civitas. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 2015 r. związana z firmą Belbin Polska, obecnie jest kierownikiem projektu "Belbin na uczelni", którego celem jest wprowadzenie Teorii Ról Zespołowych w uczelniach polskich.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

ZAPISY
Zapisy odbywają się od 25 lipca br. od godz. 8:00 poprzez formularz rejestracyjny.

(Zapisy zakończone)

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie dwa dni przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)