Badanie ankietowe dotyczące edukacji i kariery zawodowej

Uniwersytet Śląski jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w ankiecie trendence Graduate Barometer - największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej. Ankieta zawiera pytania dotyczące poziomu zadowolenia studentów z przebiegu studiów i ich oczekiwań wobec przyszłej kariery zawodowej.

Badanie gromadzi opinie studentów z całej Europy i wykazuje różnice oraz podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami.
Po wypełnieniu ankiety będziesz mógł porównać swoje odpowiedzi ze średnią wyników studentów z całej Europy.
Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Cię do wzięcia udziału w corocznym badaniu "trendence Graduate Barometer 2014 – European Edition". Wypełnienie ankiety internetowej nie jest skomplikowane i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Możesz wziąć udział w badaniu do 10 lutego 2014 roku
Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć następujący link.

Ponadto istnieje szansa wygrania jednej z następujących nagród:

• 5 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 500 €
  • 10 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 200 €

Badanie ankietowe jest przeprowadzane we współpracy z "trendence Institut". Organizator zapewnia anonimowość odpowiedzi i ochronę danych osobowych.