Badanie ankietowe skierowane do pracodawców

Pracodawco! Podziel się z nami swoją opinią! Weź udział w badaniu ankietowym dot. selekcji i rekrutacji pracowników w dobie pandemii.

CO? – badanie ankietowe dot. selekcji i rekrutacji pracowników w dobie pandemii

O BADANIU
Pandemia związana z pojawieniem się wirusa SARS-COV-2 wykreowała nową rzeczywistość, również tę rynkową, tym samym ujawniły się potrzeby wdrożenia wielu automatycznych rozwiązań. Dla części organizacji przyspieszenie decyzji związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstwa stało się panaceum na skutki pandemii i stanowiło pierwszy etap wdrażania kolejnych tego typu rozwiązań. Zasadnym wydaje się być więc zdiagnozowanie rynku pracy oraz identyfikacja realnych potrzeb w zakresie koniecznych i możliwych do wdrożenia rozwiązań w procesach rekrutacji i selekcji pracowników.

Badanie kierowane jest do organizacji funkcjonujących na rynku Śląska, które zaangażowane są w realizację procesów rekrutacji oraz selekcji pracowników. Adresatami pytań są mikro, małe i średnie, jak również duże jednostki. Nie wprowadzono żadnych ograniczeń branżowych.

Aby wziąć udział w ankietyzacji wystarczy wypełnić formularz online, który znajduje się na stronie.

Badanie potrwa ok. 10 minut.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Badanie realizowane jest przez Stowarzyszenie Biznes – Nauka – Samorząd „Pro Silesia” we współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym „BioStat” oraz opiekunem merytorycznym projektu – dr Angeliką M. Pabian – adiunktem na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z dr Angeliką M. Pabian - angelika.pabian@us.edu.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)