Badanie trendence Graduate Barometer Europe

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w corocznym badaniu trendence Graduate Barometer Europe 2011 - największej europejskiej ankiecie dotyczącej edukacji i kariery zawodowej.

W badaniu bierze udział ponad 850 uniwersytetów z 24 państw, w tym Uniwersytet Śląski w Katowicach. Pytania dotyczą poziomu zadowolenia ze studiów oraz aspiracji związanych z przyszłą karierą zawodową.

Uczestnicy badania po wypełnieniu ankiety będą mogli porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych studentów w swoim kraju jak i Europie. Dodatkowo, wśród uczestników badania zostaną rozlosowane następujące nagrody*:

• 2 x 1000 €
  • 5 x 500 €

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut. Zapewniamy, że odpowiedzi są całkowicie anonimowe, a dane osobowe będą prawnie chronione.

www.trendence-survey.com

Więcej informacji o badaniu (pdf)

* W przypadku chęci wzięcia udziału w losowaniu nagród należy podać swój adres email na końcu ankiety.