Baza aktualnych stypendiów i konkursów

MojeStypendium.pl to strona dla uczniów i studentów, nauczycieli, doktorantów, młodych naukowców, artystów i sportowców - wszystkich, którzy szukają możliwości finansowania swojego rozwoju. Jest to baza aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

• Bazę aktualnych stypendiów i konkursów (ponad 5000 informacji z  Polski i zagranicy),
  • Porady jak zdobyć stypendium,
  • Artykuły o stypendiach i grantach,
  • Raporty z badań rynku stypendialnego.

Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

Zapraszamy też na stronę dedykowaną serwisowi mojestypendium.pl na portalu Facebook, gdzie publikowane są informacje o nowościach stypendialnych.