Baza programów, staży i stypendiów dla studentów

Data wydarzenia:
27 Kwiecień, 2022 (Cały dzień)

Chcesz być na bieżąco z informacjami o możliwych stypendiach, wymianach zagranicznych albo stażach? Przydałaby Ci się baza możliwości rozwoju? Wszystko to możesz mieć dzięki Wyciskarce Potencjału - źródle wiedzy o możliwościach dla młodych i ambitnych ludzi.

CO? - baza możliwości rozwoju Wyciskarka Potencjału

O PROJEKCIE
Wyciskarka Potencjału to największe w Polsce źródło wiedzy o stypendiach, wymianach zagranicznych i innych możliwościach rozwoju dla ambitnych młodych osób. Swoją misję realizują przez media społecznościowe, sieć ambasadorów oraz platformę internetową, będącą największą bazą programów w naszym kraju.

Co oferuje Wyciskarka Potencjału?:

• Na podstawie preferencji i zainteresowań użytkownika dobiera dla niego spersonalizowaną ofertę, skracając do minimum czas potrzebny na samodzielny research.
  • Dysponuje szeroką wiedzą o programach, w które możesz się zaangażować, jest partnerem dla organizatorów programów.
  • Jest punktem styku dla ambitnej młodzieży, chętnej do realizowania wspólnych celów. Członkowie ich społeczności budują zespoły, startup'y oraz niesamowite projekty społeczne.

Wyciskarka Potencjału to grupa młodych i ambitnych osób, połączonych misją wyrównania dostępu do informacji o możliwościach rozwoju w Polsce i na Świecie. Wierzą, że w każdej osobie drzemie niesamowity potencjał i wiedzą, że są organizacje, które są w stanie ten potencjał wycisnąć.

Studentów i absolwentów poszukujących możliwości rozwoju.

APLIKACJA
Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej.