Bezpłatna konferencja w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów

Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach ma przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnej konferencji naukowej „Zawód ekonomisty – szanse i bariery na współczesnym rynku pracy w świetle Procesu Bolońskiego".

Celem konferencji jest określenie diagnozy w zakresie stopnia przygotowania ekonomistów do praktyki gospodarczej oraz wskazanie dla nich szans i zagrożeń na rynku pracy ze szczególnym  uwzględnieniem specyfiki województwa śląskiego.

Konferencja odbędzie się 19 listopada 2010 roku o godzinie 11.00 w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach ( ul. Ks. Bpa St. Adamskiego 7, 40- 069, Katowice; wejście od ulicy Koszarowej 6A) aula N- Parter.

Uczestnictwo w konferencji jest BEZPŁATNE.

Wszystkich zainteresowanych prosi się o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie faksem ( 32 257 23 24) bądź pocztą elektroniczną biurokarier@wsbif.pl do 10 listopada 2010r.

Do  pobrania:

Informacja i program konferencji