Bezpłatne, certyfikowane webinarium nt. social media

Już 24 września 2014 r. online odbędzie się bezpłatne webinarium "Social media – strategia, komunikacja, wyniki", którego organizatorem jest ICAN Institute, wydawca Harvard Business Review Polska.

Webinarium odbywa się w ramach projektu, w którym Harvard Business Review Polska dzieli się z młodymi liderami – wiedzą i doświadczeniem. Szkolenie poprowadzi Piotr Stohnij – menedżer i redaktor Harvard Business Review Polska, trener i konsultant w obszarze nowych mediów oraz komunikacji kryzysowej.

Uczestniczy szkolenia:

• poznają 3 elementy skutecznej strategii obecności w social media,
  • dowiedzą się, jak wykorzystywać real-time marketing,
  • naucza się, jak analizować wyniki oraz liczyć zwrot z inwestycji,
  • przeanalizują studia przypadku i najlepsze praktyki.

Po szkoleniu:

• osoby, które prześlą w terminie pracę na zadany temat i zostanie ona pozytywnie oceniona, otrzymają prestiżowy certyfikat uczestnictwa,
  • najlepsi otrzymają nagrody książkowe i magazyn Harvard Business Review Polska,
  • wybrane osoby zostaną zaproszone na 3-dniowe szkolenie do redakcji HBRP w Warszawie.

Aby wziąć udział w webinarium, należy dokonać rejestracji w portalu.

Projekt y to seria webinariów, dostęp do wiedzy i materiałów szkoleniowych, oraz liczne konkursy, dające szansę na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych. Pierwsze z serii szkoleń online w ramach projektu y, odbyło się 24 lipca i prezentowało podstawy copywritingu oraz sekrety skutecznej komunikacji marketingowej Harvard Business Review Polska.

Pełny start projektu y, który w tej chwili działa w wersji testowej, przewidziany jest na październik 2014.

Szczegóły webinarium:
Temat: Social Media – strategia, komunikacja, wyniki
Miejsce: online
Data: 24 września 2014 r.
Prowadzący: Piotr Stohnij
Godzina rozpoczęcia: godz. 10.00