Bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe

Chcesz podnieść swoje kompetencje językowe bądź komputerowe? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach certyfikowanych.

CO? - bezpłatne szkolenia językowe oraz komputerowe
GDZIE? – online

W ramach projektu na terenie województwa śląskiego organizowane będą bezpłatne szkolenia językowe:

• język angielski,
  • język niemiecki,
  • język francuski.

Każdy z uczestników będzie realizował 120 godzinne szkolenie językowe (2 moduły po 60 godzin lekcyjnych). O poziomie na jaki zostanie zakwalifikowany uczestnik zadecyduje wynik testu poziomującego.

W ramach udziału w szkoleniu zaplanowano badanie wyników nauki w postaci dwóch egzaminów wewnętrznych (po zakończeniu każdego modułu). Po zakończeniu realizacji całego szkolenia odbędzie się egzamin zewnętrzny prowadzący do uzyskania kwalifikacji językowych. Szkolenia realizowane są zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

Ponadto organizowane będą bezpłatne szkolenia komputerowe:

Szkolenia wpisują się w standard wymagań DIGCOMP różnych poziomach zaawansowania, z naciskiem na poziomy podstawowy oraz średnio-zaawansowany.

W ramach szkoleń/kursów zapewnione zostaną materiały szkoleniowe, komputery na szkolenia oraz egzaminy w zakresie komputerowych kwalifikacji zawodowych, pierwsze podejście do egzaminu certyfikującego przeprowadzanego przez zewnętrzne niezależne podmioty, poczęstunek w przypadku zajęć trwających powyżej 4 godzin szkoleniowych. W przypadku innych wyborów uczestników projektu Projektodawca będzie elastycznie reagować na zmiany potrzeb.

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu:

• szkolenia prowadzone ONLINE,
  • wykwalifikowani trenerzy,
  • kameralne grupy,
  • szkolenia zakończone certyfikatem.

Warunkiem uczestnictwa jest status osoby pracującej, mieszkającej na Śląsku.

Szkolenia finansowane są z UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji znajduje się na stronie.