Bezpłatne szkolenie "Inwestycje i rozwój"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenia w ramach projektu "Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej". Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.

Harmonogram najbliższych szkoleń:
Inwestycje i rozwój (21 czerwca 2013 r., godzina 9:00 - 17:30)
(Akademickie Centrum Przedsiębiorczości UŚ - Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415)

Szkolenia są skierowane przede wszystkim do społeczności akademickiej, a więc do: studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, ale również do osób spoza niej, będących zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.
Zapisy pod numerem telefonu – (32) 359 22 15 w godzinach od 7:30 do 15:30.
Udział w szkoleniach i doradztwie jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Kontakt:

Katowice, ul. Bankowa 14