Bezpłatne warsztaty firmy SMG/KRC Poland HR

Data wydarzenia:
4 Listopad, 2011 (Cały dzień) - 6 Listopad, 2011 (Cały dzień)
18 Listopad, 2011 (Cały dzień) - 20 Listopad, 2011 (Cały dzień)

W imieniu firmy SMG/KRC Poland HR zapraszamy studentów oraz absolwentów na bezpłatne warsztaty szkoleniowe, dotyczące m.in.: budowania zespołu, kreowania wizerunku organizacji, psychologii zachowań konsumenckich oraz wielu innych zagadnień.

SMG/KRC Poland Human Resources jest czołową firmą z branży HR, obecną na polskim rynku od 1992 roku. Usługi firmy obejmują szeroko pojęte doradztwo personalne - od podjęcia decyzji o zatrudnieniu pracownika, poprzez jego rekrutację i selekcję, a skończywszy na szkoleniach, warsztatach i indywidualnych sesjach. SMG/KRC prowadzi również projekty z zakresy doradztwa organizacyjnego.

Warsztaty składają się z konkretnych bloków spotkaniowych, które odbędą się 4 – 6 listopada oraz 18 – 20 listopada 2011 roku, a udział w nich gwarantuje uzyskanie dyplomu.

Szczegółowy harmonogram warsztatów znajduje się tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt na adres e-mail: warsztaty@smgkrc.com. Zwrotnie przesłany zostanie formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 32 203 74 54.