Bezpłatne warsztaty z Karierą na Start!

Tajniki kreatywnego myślenia, manipulacji oraz autoprezentacji w mediach społecznościowych, to tematy szkoleń i warsztatów prowadzonych 1 kwietnia 2014 roku przez "Karierę na Start" w Instytucie Informatyki  UŚ w Sosnowcu.

Już 1 kwietnia 2014 roku możesz wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez "Karierę na Start". Harmonogram szkoleń przedstawia się następująco:

• 09:00-10:30 - Jak nie dać się „wrobić” - techniki manipulacji i wywierania wpływu - szkolenie i warsztaty prowadzone przez trenera SMG/KRC Poland HR - prowadzenie: Marek Bogacz
  • 10:30-10:45 - przerwa
  • 10:45-12:15 - Głowa pełna pomysłów, czyli kreatywne myślenie w praktyce - szkolenie i warsztaty prowadzone przez trenera SMG/KRC Poland HR - prowadzenie: Paulina Wach
  • 12:15-12:30 - przerwa
  • 12:30-14:00 - Jak zaprezentować się przed pracodawcą - autoprezentacja w mediach społecznościowych i Internecie - szkolenie i warsztaty prowadzone przez trenera SMG/KRC Poland HR – prowadzenie: Mateusz Gierasze

Szkolenia odbędą się w sali 8 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, dlatego proszę zgłosić swój udział e-mailowo na adres: karieranastartsmg@gmail.com, w tytule wpisując temat warsztatu, a w treści imię, nazwisko, wydział, kierunek oraz numer kontaktowy.