Bezpłatne webinarium dot. funkcjonowania na rynku pracy

Jakie są aktualne trendy na rynku pracy? Weź udział w bezpłatnym webinarium pt. „Skilling, Reskilling i Upskilling jako sposoby funkcjonowania na rynku pracy” organizowanym przez Krajowe Centrum Europass i dowiedz się więcej.

CO? - Bezpłatne webinarium

KIEDY? -  6 listopada 2020 r. w godz. 14.00-15.30
GDZIE? – platforma www - platforma Clickmeeting

Podczas szkolenia uczestnik dowie się:

• Jakie są główne trendy na rynku pracy?
  • Co może zrobić aby zachować pewność zatrudnienia i bezpieczeństwo zarobkowania?
  • Jakie są możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych i strategie działania w oparciu o zmianę zawodową?

Szkolenie poprowadzi Pani Sylwia Korycka-Fortuna, doradca zawodowy, trener kariery oraz coach ICF.

Wsparciem w planowaniu rozwoju zawodowego jest również Nowy Europass, gdzie można utworzyć profesjonalny profil zawodowy a także skorzystać z kreatora CV i listu motywacyjnego. Swoje doświadczenie i umiejętności możemy zaprezentować również w dokumencie Europass Mobilność oraz Suplementach Europass.

Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji znajdują się na stronie.