Bezpłatny projekt językowy "Nowe Kwalifikacje"

Zwiększ wartość swojego CV z Certyfikatem enPro A1-C2! Zdobądź bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, ucz się angielskiego, zdaj egzamin i odbierz międzynarodowy dokument potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego!

CO? - projekt Nowe Kwalifikacje – bezpłatny e-learning oraz międzynarodowy Certyfikat z j. angielskiego (enPro)

Dlaczego warto wziąć udział?

• Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, nauka online!
  • Bezpłatny egzamin i Certyfikat językowy enPro A1-C2 – międzynarodowy Certyfikat z języka angielskiego!
  • Cenny dodatek do CV, formalne potwierdzenie poziomu wiedzy.
  • Certyfikat + e-learning = 100% dofinansowania

Egzamin, który zawsze zdajesz!

Elastyczna forma nauki!

• www.lerni.us to nowoczesna platforma e-learningowa, uczysz się gdy masz czas, na swoich zasadach i dowolnej lokalizacji z dostępem do internetu.

Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które mieszkają lub uczą się lub pracują na terenie Śląska.

Kto nie kwalifikuje się do projektu? Osoby prowadzące działalność gospodarczą, rolniczą oraz członkowie rad nadzorczych.

Kontakt i dostęp do dokumentów uczestnictwa w projekcie

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
Dział Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej
Katowice, ul. Bankowa 8
Pokój 210
acichy@wszop.edu.pl
nkasper@wszop.edu.pl

Centrum Szkoleniowo-Doradcze Dr Kurnicki Sp.k.
ul. Stalmacha 20
41-800 Zabrze
biuro@nowe-kwalifikacje.eu

Więcej informacji znajduje się na stronie projektu.