Biuro Karier na Wydziale Nauk o Ziemi!

Data wydarzenia:
18 Listopad, 2015 - 09:00 - 15:00

Już w najbliższą środę spotykamy się na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu! Na stoisku Biura Karier będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne, dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach, które planujemy w najbliższym czasie, porozmawiać z coachem kariery oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży.

A od godziny 13:00 zapraszamy na szkolenie "Jak wyjść zwycięsko z rozmowy kwalifikacyjnej?", dzięki któremu dowiecie się o fundamentalnych zasadach panujących podczas rozmowy z pracodawcą oraz będziecie mogli zapytać o idealną odpowiedź na najtrudniejsze pytania rekrutacyjne. Szkolenie poprowadzi nasz doradca kariery.

Kiedy: 18 listopada 2015 r.

09:00 – 13:00 – stoisko Biura Karier

13:00 – 15:00 - szkolenie "Jak wyjść zwycięsko z rozmowy kwalifikacyjnej?"

Gdzie: Wydział Nauk o Ziemi  - sala Rady Wydziału (Sosnowiec ul. Będzińska 60, I piętro)

Zapisy na szkolenie na stoisku Biura Karier.

Zapraszamy!!!