Biznes po Godzinach - ladies edition

Data wydarzenia:
3 Grudzień, 2015 (Cały dzień)

Jesteś zmęczona pracą w korporacji i szukasz pomysłu na siebie? Jesteś młodą mamą i chcesz wrócić na rynek pracy? Chcesz założyć swój biznes i jednocześnie rozwijać własne pasje? Przyjdź 3 grudnia 2015 roku na warsztaty dla kobiet Biznes po Godzinach!

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Twoja Inicjatywa!, która od lat wspera polską przedsiębiorczość poprzez warsztaty, szkolenia, dyżury, cykle porad. Warsztaty skierowane są do wszystkich przedsiębiorczych kobiet, a zwłaszcza do pań, które szukają odpowiedzi na pytanie: Jak połączyć swoją pasję z biznesem i jak poradzić sobie na aktualnym rynku pracy?

Główną prelekcją będzie Strategia 2w1 Tomasza Szczęsnego z Forium Rozwoju Menedżerskiego. W czasie spotkania będziecie miały okazję nauczyć sie kilku sprawdzonych metod wymyślania nowych rozwiązań. A przede wszystkim wyjdziecie z głową pełną nowych projektów możliwych do realizacji od zaraz.

Program wydarzenia:

• 16:30-16:45 - rejestracja
  • 16:45-17:00 - oficjalne rozpoczęcie, opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! (Anna Flaga, Katarzyna Wicha)
  • 17:00-17:45 - warsztat "Rozpoczęcie działalności gospodarczej – jak 'krok po kroku' wygląda proces zakładania własnej firmy, podstawowe zasady księgowości, ulgi dla przedsiębiorców". (Kamil Derendarz, Tax Care)
  • 17:45-18:30 - warsztat "Franczyza jako pomysł na własny biznes - jakie rozwiązania i dla kogo?" (Arkadiusz Słodkowski, franchising.pl)
  • 18:30-18:45 - przerwa kawowa
  • 18:45-20:00 - warsztat "Jak znaleźć pomysł na własny biznes? Czym się inspirować? Jak połączyć pasję z biznesem? Czyli wszystko o strategii 2w1" (Tomasz Szczęsny, Forum Rozwoju Manedżerskiego)
  • 20:00 - losowanie nagród, pytania i odpowiedzi

Zainspiruj się do prowadzenia własnej firmy!

Kiedy?: 3 grudnia 2015 r.
Gdzie?: Hotel Best Western Premier Hotel Forum Katowice

Program i rejestracja na wydarzenie na stronie.