Bootcamp - wyjazdowe warsztaty z przedsiębiorczości

Interesujesz się przedsiębiorczością? A może ciekawi Cię tematyka Design Thinking? Chcesz poznać nowych ludzi i efektywnie spędzić czas w wakacje? Zapraszamy na Bootcamp - wyjazdowe warsztaty w Cieszynie w terminie 20-22 września 2023 roku!

CO? - Bootcamp - wyjazdowe warsztaty z przdsiębiorczości w Cieszynie
KIEDY? - 20-22 września 2023 roku
APLIKACJA DO: 2 sierpnia 2023 roku lub wyczerpania limitu miejsc

Biuro Karier oraz Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszają na Bootcamp - wyjazdowe warsztaty z przedsiębiorczości w Cieszynie w dniach 20-22 września 2023 r.

Bootcamp da możliwość:

• zdobycia międzynarodowego certyfikatu uczestnictwa (European Institute of Innovation & Technology),
  • pracy nad wyzwaniami społecznymi w interdyscyplinarnych zespołach,
  • szlifowania umiejętności związanych z tworzeniem zespołów,
  • poznania metod walidacji pomysłu - sprawdzenia, czy pomysł przyjmie się na rynku,
  • poznania Pitch Deck – sposobu na przygotowanie prezentacji biznesowej,
  • zaznajomienia z podstawowymi narzędziami Design Thinking,
  • prototypowania rozwiązania,
  • pobytu w Cieszynie i wspólnego zwiedzania miasta,
  • integracji i miłych spotkań z ciekawymi ludźmi przy kawie :)

Zapewniamy:

• warsztaty organizowane w języku polskim,
  • transport z i do Katowic,
  • noclegi w akademikach,
  • wyżywienie (śniadania + obiady),
  • kawę, herbatę i ciastka.

Planowany termin wyjazdu: 20 września ok. 11:00 z okolic Rektoratu UŚ.
Planowany powrót do Katowic: 22 września ok. godz. 15:00.

Bootcamp stanowi element tworzenia kultury proinnowacyjnej i proprzedsiębiorczej na naszej uczelni.

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapisywanie się WYŁĄCZNIE osoby zdecydowane w 100% na uczestnictwo w całości wyjazdu.

Bootcamp organizowany jest przez Biuro Karier oraz Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w ramach projektu Entrepreneur - Entrepreneurial Preparation for Notable and Engaging Universities.

Zapraszamy do udziału wyłącznie osoby, które w planowanym terminie szkolenia będą miały aktywny status studenta Uniwersytetu Śląskiego (w przypadku ostatnich lat studiów - osoby przed obroną).

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zapisów.

Zapisy trwają do 2 sierpnia br. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapisywanie WYŁĄCZNIE osoby zdecydowane w 100% na uczestnictwo w całości wyjazdu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)