Centrum Aktywnych - pomocna dłoń dla przedsiębiorczych.

W imieniu Credit Agricole Bank Polska (do niedawna LUKAS Bank) zapraszamy do udziału w programie Centrum Aktywnych, mającym na celu wsparcie studentów w realizacji ich inicjatyw.

Program Centrum Aktywnych przewiduje przeprowadzenie dwóch konkursów. Pierwszy z nich - projekt „Mam plan! Wykonam go z Credit Agricole Bank Polska” dedykowany jest studentom, którzy szukają dofinansowania w jednej z trzech kategorii: własny biznes, organizacja wydarzenia kulturalnego, program wolontariatu. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze sześć najciekawszych oraz najlepiej wypromowanych projektów i nagrodzi je kwotą od 5 do 10 tys. zł. Użytkownicy mają możliwość promowania swoich pomysłów na portalach społecznościowych Facebook oraz Google+.

Równolegle prowadzony będzie konkurs na projekt badawczy dla kół naukowych. Organizatorzy zachęcają do przesyłania pomysłów na badania, a najlepsze koncepcje zostaną dofinansowane grantami w wysokości od 2 do 5 tys. zł. Zgłoszenia do konkursów przesyłać można do 30 listopada, wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia.

Na potrzeby programu stworzona została specjalna strona internetowa www.centrumaktywnych.pl, na której znaleźć można informacje o konkursach oraz złożyć aplikację. Dzięki zakładce „Przedsiębiorczy przewodnik” studenci mają szansę sprawdzić się w roli przedsiębiorcy organizatora eventów. Aplikacja ma poruszyć wyobraźnię użytkownika i zachęcić go do spróbowania sił we własnym biznesie. Dodatkowym źródłem informacji o programie będzie fanpage Centrum Aktywnych na Facebooku.

Kontakt:
Izabela Mościcka
Dyrektor Departamentu Public Relations Credit Agricole Bank Polska S.A.
E–mail: imoscicka@credit-agricole.pl