Certyfikowane szkolenia z zarządzania projektami

Data wydarzenia:
19 Maj, 2016 (Cały dzień) - 20 Maj, 2016 (Cały dzień)
16 Czerwiec, 2016 (Cały dzień) - 17 Czerwiec, 2016 (Cały dzień)

Interesuje Cię praca przy realizacji projektów, bo zapewnia stały dopływ wrażeń, wyzwań i okazji do rozwoju? Zacznij od nauki obezwładniania "projektowego chaosu" - podstawy metodologiczne z zarządzania projektami zdobędziesz z pomocą SPIN-US w maju i czerwcu 2016 r.

CO? - szkolenie AgilePM™ Foundation v. 2.0.
KIEDY? - 19-20 maja 2016 r., godz. 9:00 - 17:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, rektorat, s. 133 (Katowice, ul. Bankowa 12)

CO? - szkolenie PRINCE2® Foundation
KIEDY? - 16-17 czerwca 2016 r., godz. 9:00 - 17:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, rektorat, s. 133 (Katowice, ul. Bankowa 12)

O WYDARZENIACH
Udział w szkoleniach, to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy i poszerzenia horyzontów myślowych w zakresie zarządzania projektami. Koszt uczestnictwa w każdym ze szkoleń to 800 zł netto. Ukończenie szkolenia i pozytywne zdanie egzaminu (koszt nieobowiązkowego egzaminu certyfikującego to 750 zł netto), pozwala na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu, umożliwiającego w pełni profesjonalną działalność nad opracowywaniem własnego projektu, bez względu na jego zasięg.

Szkolenie organizuje Spółka SPIN-US, odpowiedzialna za komercjalizację wiedzy i technologii, a także wspieranie przedsiębiorczości i inwestowanie w rozwiązania stworzone na UŚ.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez wykwalifikowanych trenerów firmy INPROGESS, świadczącej usługi w branży szkoleniowo-doradczej, z zakresu zarządzania.

Szkolenie skierowane w szczególności do osób, które:

• chcą zajmować się lub zajmują się zawodowo zarządzaniem projektami w firmach lub realizacją projektów w ramach perspektywy UE na lata 2014-2020,
  • są uczestnikami zespołów realizujących projekty w firmach,
  • chcą być koordynatorami projektów.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)