Chcesz zostać Bondem? Spotkanie rekrutacyjne do Agencji Wywiadu

Data wydarzenia:
7 Kwiecień, 2016 - 13:30 - 15:00

Chciałbyś być jak James Bond? Od zawsze pasjonowały Cię przygody porucznika Borewicza? Już 7 kwietnia br. będziesz miał możliwośc przekonać się jak pracuje się w Agencji Wywiadu! Wraz z Agencją Wywiadu zapraszamy Cię na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne.

Co: Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne
Kto: Agencja Wywiadu
Kiedy: 7 kwietnia 2016 r. godz. 13:30 - 15:00
Gdzie: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b), aula nr 4

Na spotkanie zapraszamy studentów i absolwentów, którzy są zainteresowani uzyskaniem informacji dotyczących rekrutacji do Agencji Wywiadu, chcieliby się dowiedzieć więcej na temat możliwości pracy w strukturach Agencji.

Zapisy na spotkanie przeprowadza Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego pod numerami: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Serdecznie zapraszamy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.9 (14 votes)