CRC webinars

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zajęcia w ramach programu Corporate Readiness Certificate bez opuszczania domu! Teraz to możliwe! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kształcenia w formie zdalnej Accenture, IBM i ING Tech Poland połączyły siły tworząc "spin-off" znanego programu w formie całkowicie zdalnej. CRC webinars to możliwość skorzystania z sesji edukacyjnych prowadzonych zdalnie przez trzy firmy z branży biznesu i IT.
 


CO? – CRC webinars
KIEDY? – wtorki i środy o godz. 17.00


O WYDARZENIU
Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku.

Program realizowany jest przez firmy działające na Śląsku, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT i prowadzony w ścisłej współpracy ze środowiskiem akademickim i Uczelniami Wyższymi.

Program CRC to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy!

Partnerzy biznesowi: Accenture, IBM, ING Tech Poland.

Każda z firm zaproponuje swój cykl webinariów (ok. 60 min), ukazując różne ujęcia tego samego tematu.

Zajęcia ruszają już w połowie maja. Tematy już wkrótce!


DLA KOGO?
CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy prowadzone będą przez platformę Evenea. 

Więcej informacji już wkrótce!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego