CRC webinars - ciąg dalszy szkoleń

Kolejne szkolenia on-line w ramach programu CRC tuż tuż. Dowiedz się więcej.

CO? – Webinar "How to navigate on your way to life goals (Introduction to GROW and SMART Model)?"oraz
"Tracing Microservices in Event Driven Architecture"

KIEDY? – 26 maja 2020 r., godz. 17.00 oraz 27 maja 2020 r., godz 17.00
GDZIE? - platforma www

• Szkolenie "How to navigate on your way to life goals (Introduction to GROW and SMART Model)?"

Szkolenie dotyczy modeli GROW i SMART w osiągnieciu celów życiowych.

Navigation needs three information to get you to your desired destination. It needs to know your current location, destination and means of transport. It is similar with achieving other goals in life. We need to know where we start, where we are going and what tools and resources we have on the way. GROW and SMART models can help you reach your goal smoothly and with precision.

Szkolenie odbędzie się 26 maja 2020 r.  w godz. 17.00-18.00. Poprowadzi je w języku angielskim specjalista z firmy IBM.

• Szkolenie "Tracing Microservices in Event Driven Architecture"

Śledzenie stanu zapytań w architekturach microserwisowych jest złożonym problemem ze względu na liczbę i różnorodność komponentów, które biorą udział w przetwarzaniu takiego zapytania. W trakcie webinara uczestnik zobaczy jak wykorzystać narzędzia związane z OpenTracing do śledzenia takich zapytań przechodzących przez różnego typu komponenty.

Webinar odbędzie się 27 maja 2020 r. w godz. 17.00-18.00. Poprowadzi je w języku polskim ekspert z firmy Accenture.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Link do webinarów uczestnik otrzyma w wiadomości zwrotnej, potwierdzającej zapisy.