CRC webinars - szkoleń ciąg dalszy

Co tym razem przygotowali dla Ciebie twórcy programu CRC? Design Thinking oraz innowacje technologiczne i społeczne to tematy przyszłotygodniowych warsztatów. Zapisz się już dziś!

CO? – webinar „Enterprise Design Thinking – metodyka myślenia projektowego w środowisku IT” oraz webinar „Innowacje technologiczne i innowacje społeczne: jak jedno może pomagać drugiemu?”
KIEDY? – 16 i 17 czerwca 2020 r., w godz. 17.00 – 18.00
GDZIE? – platforma www

• 16 czerwca 2020 r. - webinar „Enterprise Design Thinking – metodyka myślenia projektowego w środowisku IT”

Enterprise Design Thinkingis a modern problem-solving approach to business issues in an IT environment. The method is human-centered and oriented on deep understanding of the End User’s problems and more and more popular with international companies. This framework enables team building and maximization of the impact. It helps to find, understand and address the real need eliminating redundancy.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim i poprowadzi je specjalista z firmy IBM.

• 17 czerwca 2020 r. - webinar „Innowacje technologiczne i innowacje społeczne: jak jedno może pomagać drugiemu?”

Jak można zmieniać świat w trosce o wspólne dobro za pomocą technologii informatycznych? Zastanowimy się nad tym pytaniem i przyjrzymy się przykładom wybitnych innowatorów społecznych w świecie IT razem z przedstawicielami Ashoki – największej na świecie sieci przedsiębiorców społecznych.

Szkolenie odbędzie się w języku polskim.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Link do webinarów uczestnik otrzyma w wiadomości zwrotnej, potwierdzającej zapisy.