Cykl szkoleniowy "Get the G skills"

Poznaj narzędzia pakietu G Suite w praktyce. Dowiedz się jakich technik oraz narzędzi używać, aby zwiększyć swoją efektywność działania. Skorzystaj z certyfikowanych szkoleń organizowanych przez firmę PwC Service Delivery Center.

CO? - cykl szkoleniowy "Get the G skills"
KIEDY? – 30 czerwca 2020 r., 2 lipca 2020 r., 7 lipca 2020 r., w godz. 13.00 – 15.00
GDZIE? – platforma www

Podczas szkoleń G-Suite pojawią się przygotowane przez trenera zadania, które uczestnicy będą wykonywać w trakcie spotkania. Jeśli uczestnik nie posiada konta Gmail organizator rekomenduje jego założenie w celu większej efektywności i możliwości testowania rozwiązań prezentowanych podczas szkolenia na żywo.

Szkolenie będzie się składało z trzech części:

• Narzędzia G Suite: komunikacja

Szkolenie poświęcone narzędziom Google służącym w codziennej komunikacji oraz uczeniu się. Narzędziami Google, które zostaną omówione podczas tej sesji są: Mail, Meet, Calendar, Keep/Task.

• Narzędzia G Suite: współpraca i przechowywanie danych

Podczas drugiego szkolenia uczestnicy skupią się na rozwiązaniach chmurowych. Pokrótce będą przedstawione takie narzędzia jak Sheets, Slides, Docs, Forms, a bliżej zaprezentowany zostanie sposób korzystania z Classroom i dysku Google.

• Złodzieje czasu: techniki oraz narzędzia wspierające efektywność działania

Ostatnie szkolenie zostanie poświęcone "złodziejom czasu", czyli wewnętrznym i zewnętrznym czynnikom obniżającym efektywność działania. Bazując na dostępnych narzędziach przedstawionych podczas poprzednich szkoleń uczestnicy nauczą się z nimi walczyć. Poznamy regułę 60/40, macierz Eisenhowera oraz techniki planowania i priorytetyzacji zadań.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.