Czas rozwinąć skrzydła! Akademia Sobieskiego

Data wydarzenia:
15 Luty, 2016 (Cały dzień)

Ruszyła rekrutacja do I edycji Akademii Sobieskiego, czyli szkoły przywództwa społecznego i politycznego dla liderów lokalnych. Projekt składa się z cyklu warsztatów, wykładów i spotkań z inspirującymi gośćmi.

Projekt przeznaczony jest dla lokalnych liderów - przedstawicieli organizacji studenckich, działaczy NGO, samorządowców i członków partii politycznych - którzy chcą nauczyć się:

• lepiej przewodzić;
  • skuteczniej motywować swój zespół;
  • trwale zmieniać swoje otoczenie.

W ciągu sześciu dni (w kwietniu i maju 2016 roku), uczestnicy wezmą udział w szkoleniach, wykładach i spotkaniach z zaproszonymi gośćmi, z trzech obszarów: osoba lidera i jego rozwój, lider i jego zespół oraz lider w strukturze instytucji publicznych i gospodarce.

Rekrutować mogą się osoby w różnym wieku (najlepiej między 20. a 40. rokiem życia) i na wszystkich etapach rozwoju zawodowego. Kluczowym kryterium jest udokumentowana działalność na rzecz swojego otoczenia - lokalnej społeczności bądź grupy społecznej.

Zgłoszenia należy nadsyłać od 15 do 29 lutego 2016 roku za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego zamieszczonego na stronie.