DaftAcademy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Firma Daftcode łączy siły z Chmurą Krajową i warszawskimi uczelniami. Wspólnie zawitają z praktyczną wiedzą w domach polskich studentów.
 


CO? – DaftAcademy
APLIKACJA DO: 22 marca 2020 r.


O WYDARZENIU
Rusza kolejna edycja kursów łączących świat akademicki z branżą IT. Spółki z portfolio Daftcode, we współpracy z warszawskimi uczelniami, kolejny raz podzielą się praktyczną wiedzą ze studentami, planującymi karierę w nowych technologiach. Choć do tej pory zajęcia odbywały się w akademickich murach, obecna sytuacja epidemiologiczna nie zmieniła planów organizatorów kursów, a zainicjowane właśnie partnerstwo z Chmurą Krajową umożliwiło płynne przeniesienie zajęć na platformę online.

DaftAcademy to cykl praktycznych kursów technicznych, organizowany od 5 lat przez Grupę Daftcode we współpracy z ośrodkami akademickimi z Warszawy. Połączenie podstaw akademickich i praktyki ma pomóc studentom w zdobyciu umiejętności wymaganych w startupach technologicznych i życiu zawodowym.

Pomysłodawca inicjatywy przygotowal 4 bezpłatne kursy Level Up. Każdy z nich jest skierowany do średnio zaawansowanych w danej technologii studentów, którzy wiedzę akademicką chcą uzupełnić o umiejętności praktyczne. W programie znajdują się kursy: tworzenia aplikacji iOS, programowania w Pythonie, tworzenia stron internetowych oraz projektowania UX/UI. Zajęcia kładą mocny nacisk na wykorzystanie zdobytej wiedzy na realnych projektach studentów i zakładają ścisłą współpracę ze specjalistami z Daftcode, Daftmobile, Indoorway, Straal i Cateringoo, którzy na co dzień pracują z nowymi technologiami.

Każdy kurs DaftAcademy składa się z 5–7 spotkań, które rozpoczną się pod koniec marca i zakończą w maju.


O ORGANIZATORZE
Daftcode to polska spółka technologiczna działająca w oparciu o nowatorski model biznesowy Venture Building. Samodzielnie tworzy startupy technologiczne – począwszy od fazy koncepcyjnej przez rozwój aż po wprowadzenie produktu na rynek. Realizuje projekty w takich obszarach, jak: business intelligence FinTech czy B2B SaaS. 


DLA KOGO?
Do udziału w kursach zaproszeni są studenci kierunków technicznych lub designu oraz absolwenci z maksymalnie 2-letnim stażem pracy. To kursy dla średniozaawansowanych, więc wymagana jest także znajomość podstaw programowania lub projektowania UX/UI.


SPOSÓB APLIKACJI
Aplikacje kandydatów zbierane są na stronie do niedzieli 22 marca 2020 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego