Dni Campus France w Polsce – studia we Francji

Data wydarzenia:
3 Listopad, 2015 - 10:00 - 13:00

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują „Dni Campus France w Polsce – studia we Francji”. W Katowicach Dzień Campus France odbywać się będzie 3 listopada 2015 r. od godz. 10:00 do 13:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (III piętro, sala sympozjalna II).

W programie przewidziano:

• indywidualne porady przedstawicieli Agencji Campus France i reprezentantów wybranych kierunków studiów
  • prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie wyjazdu i przebiegu studiów
  • spotkanie będzie również okazją do osobistego kontaktu z przedstawicielami francuskich firm działających w regionie.

Na zakończenie przeprowadzony zostanie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.polska.campusfrance.org oraz www.institutfrancais.pl/sciences-universites.

Program spotkania w Katowicach.