Dni Kariery w Katowicach już jutro!

Już jutro, 12 marca 2015 r., odbędą się jedne z największych i najbardziej popularnych Targów Pracy, Staży i Praktyk w Katowicach! Podczas Dni Kariery AIESEC będzie można zapoznać się z ofertami, skonsultować swoje CV, przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych i porozmawiać o swojej karierze.

Dni Kariery® to jedne z największych targów praktyk, pracy i staży organizowane przez studentów dla studentów. Przedstawiciele organizacji studenckiej AIESEC doskonale znają potrzeby młodych ludzi wychodzących na rynek pracy, dlatego podczas dni targowych chcą pomóc swym koleżankom i kolegom zbudować bezpośrednią relację z pracodawcą.

Uczestnicy targów będą mogli odwiedzić także stoisko informacyjne Komisji Europejskiej i uzyskać informacje na temat możliwości kariery w Unii Europejskiej. O pracę i staże w unijnych instytucjach będzie można zapytać Ambasadorkę Karier UE, przedstawicieli Komisji Europejskiej, Punktu Informacyjnego UE oraz Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct.

Co? - Dni Kariery® AIESEC
Kiedy? - 12 marca 2015 r., godz. 9:00-16:00
Gdzie? - Budynek Altus, ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Więcej informacji o Targach na stronie.