Dni Otwarte w firmie Capgemini

Data wydarzenia:
27 Październik, 2011 - 10:00 - 13:00

Capgemini IOS Polska ma przyjemność zaprosić na Dni Otwarte w katowickim biurze firmy w biurowcu „Altus” przy ul. Uniwersyteckiej 13, w dniu 27 października 2011 roku o godz. 10.00.

Capgemini to jedna z największych firm konsultingowych na świecie, lider w świadczeniu zintegrowanych usług doradczych, informatycznych i outsourcingowych.

Capgemini na świecie zatrudnia ponad 100 000 specjalistów zatrudnionych w 300 biurach w 30 krajach na świecie. Firma działa w Polsce od roku 1996 prowadząc złożone projekty doradcze i informatyczne. Polski zespół to ponad  4000 specjalistów: ekspertów z zakresu doradztwa strategicznego, transformacji przedsiębiorstw, technologii informatycznych oraz outsourcingu informatyki i procesów biznesowych (ITO i BPO).

Capgemini IOS Polska została uznana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Potwierdzeniem tego wyboru jest otrzymanie przez Capgemini znaku certyfikacji Top Employers Polska 2010, przyznawanego przez będący niezależną organizacją holenderski Instytut CRF (Corporate Research Foundation). Firmy oceniane były na podstawie wyników uzyskanych w takich obszarach jak: warunki pracy, kultura organizacyjna firmy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej, wynagrodzenia i benefity.

Plan ramowy Dnia Otwartego:

10.00 – powitanie gości w siedzibie Firmy Capgemini;

10.15 – spotkanie w sali konferencyjnej i pokaz krótkiego filmu o specyfice pracy w Capgemini;

10.30 – „Office Tour”, czyli krótka wycieczka, w trakcie, której uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć pracę popularnych „Service Desk’ów” od przysłowiowej podszewki (atrakcją dodatkową będzie pokaz multimediów),

– spotkanie z pracownikami Capgemini, którzy opowiedzą o specyfice swojej pracy i swojej ścieżce kariery;

12.00– spotkanie ze specjalistami ds rekrutacji, którzy w przystępny sposób przybliżą tajniki rekrutacyjne.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać aplikację na adres: dniotwarte.pl@capgemini.com.