Dni Otwartego Biznesu PZU

Dni Otwartego Biznesu PZU! Rekrutacja wystartowała! W trakcie Dni Otwartego Biznesu PZU dowiesz się, jak działa duża organizacja, a eksperci firmy podzielą się z Tobą praktyczną wiedzą biznesową, którą wykorzystasz podczas warsztatów!

CO? – Dni Otwartego Biznesu
APLIKACJA DO: 6 listopada 2023 r.

Zapraszamy do kolejnej edycji Dni Otwartego Biznesu – stacjonarnych warsztatów dla studentów!

Dni Otwartego Biznesu są cyklem bezpłatnych warsztatów, w trakcie których przedstawiciele wybranych obszarów biznesowych dzielą się swoją wiedzą. Jest to dobra okazja do poznania specyfiki działania dużej organizacji na praktycznych przykładach.

Warsztaty odbędą się w nowoczesnym i ekologicznym biurowcu przy Rondzie Ignacego Daszyńskiego 4 w Warszawie.

Harmonogram warsztatów:

• 27.11.2023 – IT/ BI/ Sztuczna Inteligencja
  • 28.11.2023 – Digital Marketing
  • 29.11.2023 – Negocjacje
  • 30.11.2023 – ESG
  • 01.12.2023 – Aktuariat

Uczestnikom spoza Warszawy organizator pokryje koszty podróży krajowej. Ponadto każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w warsztacie.

Dni Otwartego Biznesu PZU realizowane są w ramach projektu PZU Student Talent.

Szczegółowy opis warsztatów, bio prelegentów i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie.

Na zgłoszenia organizator oczekuje do 6 listopada 2023 r.