Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Wiążesz swoją zawodową przyszłość ze stanowiskiem programisty lub testera oprogramowania? Chcesz już teraz zajrzeć za kulisy pracy w rzeczywistych projektach IT i dobrze przygotować się do czekającej Cię rozmowy kwalifikacyjnej w wymarzonej firmie? Jeśli tak, to weź udział w II bloku DPTO - cyklu wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania skierowanych do początkujących inżynierów IT!

CO? - Cykl wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

W czasie II bloku DPTO uczestnik dowie się m.in.

• Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko developerskie,
  • Jak wygląda codzienna praca w projekcie IT,
  • Jak zapobiegać błędom w kodzie,
  • Jak rozpocząć pracę nad projektem Angularowym,
  • Dlaczego warto zajmować się tematem Data Processing.

Pełna agenda dostępna jest na stronie wydarzenia.

II blok wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO) odbędzie się 9 kwietnia 2019 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach w Sosnowcu. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów - praktyków z gliwickiej firmy Future Processing.

Po zakończeniu wykładów, uczestnicy cyklu będą mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się w sobotę 27 kwietnia 2019 roku w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach II bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu.

Organizatorem DPTO jest gliwicka firma Future Processing zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania i dostarczająca zaawansowanych technologicznie rozwiązań poprawiających komfort życia, zwiększających bezpieczeństwo mieszkańców miast, czy zapobiegających marnowaniu wody i żywności.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i rozpocznie się już 1 kwietnia 2019 r. poprzez formularz na stronie.

Zapisy na warsztaty ruszają 1 kwietnia i potrwają do 23 kwietnia 2019 roku, również za pośrednictwem strony.