Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szykujesz się do zawodu programisty lub testera? Weź udział w I bloku Dobrych Praktyk Tworzenia Oprogramowania firmy Future Processing!




 


CO? - Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO)
APLIKACJA DO: 19 listopada 2019 r.


O WYDARZENIU
Na początku zawodowej drogi każdego programisty i testera oprogramowania pojawia się wiele pytań: jak się uczyć? Czy posiadana przeze mnie wiedza jest wystarczająca na start? Czego się uczyć, by osiągnąć sukces w IT? Tych i podobnych pytań pojawiają się setki, jednak spośród nich najważniejszym jest: Jak żyć?

Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać w czasie I bloku wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO). Wykłady będą miały miejsce we wtorek 19 listopada 2019 roku na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych w Sosnowcu.

Program:

  • Jak wystartować jako programista?
  • Jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną w IT?
  • Dlaczego programista powinien testować?
  • ElectronJS – aplikacje typu desktop 

Pełna agenda dostępna jest na stronie wydarzenia.

Dzień po zakończeniu I bloku wykładów (21 listopada 2019 r.) zapraszamy do rejestrowania się na warsztaty, które będą miały miejsce w sobotę 30 listopada 2019 r. w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Rejestracja również przebiega poprzez formularz, który zostanie udostępniony na stronie DPTO.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, a pierwszeństwo będą mieć osoby, które uczestniczyły w wykładach I bloku cyklu DPTO, a jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego udziału w szkoleniu. 


DLA KOGO?
Zajęcia, które skierowane są dla wszystkich, których interesuje ich tematyka, prowadzone będą przez specjalistów – praktyków z gliwickiej firmy Future Processing.


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy są obowiązkowe, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i trwa do 19 listopada 2019 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego