Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Jak zacząć pracę w branży IT? Jeśli podobnie jak większość studentów kierunków technicznych szukasz odpowiedzi na to pytanie, projekt Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania może być dla Ciebie cenną wskazówką!

CO? - Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Jednym z głównych celów projektu, obok poszerzania kompetencji i wiedzy w zakresie wytwarzania oprogramowania, jest zapoznanie uczestników z tematem rzeczywistej pracy w projektach informatycznych. Podczas prowadzonych wykładów i warsztatów organizatorzy starają się zaprezentować umiejętności, które są kluczowe, by z sukcesem rozpocząć swoją drogę zawodową w wymagającej branży IT. Dlatego też podczas dotychczasowych spotkań, poza tematami stricte technicznymi, poruszano także kwestie rozwoju umiejętności miękkich, takich jak na przykład praca zespołowa.

DPTO to cykl wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów, podczas których specjaliści z firmy Future Processing dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektów.

DPTO online startuje w czwartek, 3 grudnia 2020 r. od godziny 17.00 na zamkniętej grupie na Facebooku.

Na uczestników czekają 3 wykłady, a każdy z nich trwa od 30 do 40 min. Prelekcje będą wyświetlane w formie Live Streamingów - dołączasz kiedy chcesz. Będzie także czas na pytania do prowadzących i dyskusję.

Firma Future Processing (FP) działa na globalnym rynku informatycznym od 2000 roku. Obecnie jest ponad 900-osobowym zespołem specjalizującym się w tworzeniu oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług.

Organizator zaprasza wszystkich studentów kierunków technicznych oraz osoby zainteresowane zmianą kierunku zawodowego.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)