Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania - wykłady online!

Jak wyglądają realia projektowe IT w roku 2020? Czy do dzielenia się wiedzą niezbędna jest duża aula? Oczywiście, że nie! Zapraszamy Was do udziału w kolejnej odsłonie cyklu Dobrych Praktyk Tworzenia Oprogramowania — tym razem online. W środę, 27 maja na facebookowym live streamingu wystąpią przed Wami specjaliści z Future Processing, którzy opowiedzą o codzienności w firmie technologicznej i o tym, jak ułatwić sobie start w branży!

CO? – wykłady online
KIEDY? – 27 maja 2020 r.
GDZIE? – streaming w prywatnej grupie na Facebooku

DPTO to cykl wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów, podczas których specjaliści z firmy Future Processing dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej.

Nie dacie rady wpaść na wykłady DPTO na uczelni? Nic nie szkodzi — DPTO wpadnie do Was! Zapraszamy na pierwszą odsłonę Dobrych Praktyk Tworzenia Oprogramowania Online! Czekają na Was 4 wykłady prowadzone przez doświadczonych inżynierów z Future Processing. Jeśli więc planujecie rozwijać się w kierunku branży IT i wiążecie swoje zawodowe ambicje z pracą programisty lub testera oprogramowania, nie może Was tu zabraknąć.

Organizatorem DPTO jest gliwicka firma Future Processing zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania i dostarczająca zaawansowanych technologicznie rozwiązań poprawiających komfort życia, zwiększających bezpieczeństwo mieszkańców miast, czy zapobiegających marnowaniu wody i żywności.

Udział w wykładzie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Aby wziąć udział trzeba dołączyć do wydarzenia na Facebooku, gdzie znajduje się link do prywatnej grupy, w której będzie odbywał się live streaming DPTO.