Druga edycja Dnia Edukacji Finansowej

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu finansów? Fundacja GPW wraz z Giełdą Papierów Wartościowych zapraszają do udziału w drugiej edycji Dnia Edukacji Finansowej. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2022 r. w formule hybrydowej.

CO? - druga edycja Dnia Edukacji Finansowej

Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na działania edukacyjne w zakresie inwestowania, zarządzania finansami osobistymi, kształtowania postaw przedsiębiorczych oraz cyberbezpieczeństwa. W programie drugiej edycji znalazły się warsztaty i wykłady dotyczące tych zagadnień. Poruszone zostaną także tematy związane z psychologią inwestowania, a także problematyką podejmowania rozmów z młodzieżą i dziećmi o finansach.

Wydarzenie zostało podzielone na 3 moduły skierowane do różnych grup odbiorców: studentów i początkujących inwestorów, nauczycieli i rodziców oraz dorosłych i seniorów.

• Jak świadomie inwestować na giełdzie? Moduł dla początkujących i przyszłych inwestorów.
  • Jak edukować o finansach dzieci i młodzież? Moduł dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych i rodziców dzieci w wieku szkolnym.
  • Jak bezpiecznie prowadzić finanse osobiste i oszczędzać na emeryturę? Moduł dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje finanse.

Ważnym punktem wydarzenia będzie też debata ekspercka pt. "Rola i perspektywy edukacji finansowej w dobie recesji". W dyskusji wezmą udział: Justyna Orłowska, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech, Szef Centrum GovTech, Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej; Renata Oszast, Przewodnicząca Rady Edukacji Finansowej; dr Katarzyna Sekścińska, Wydział Psychologii UW; dr Marek Dietl, Prezes Zarządu GPW oraz dr Emil Łobodziński, Menedżer Zespołu Doradztwa Inwestycyjnego i Analiz Technicznych Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Formularz rejestracji.