Drugie spotkanie w ramach projektu "TEEN"

Data wydarzenia:
28 Styczeń, 2014 (Cały dzień) - 29 Styczeń, 2014 (Cały dzień)

Już 28-29 stycznia 2014 roku pracownicy Biura Karier wezmą udział w drugim spotkaniu w ramach projektu "TEEN" - "TEchnologies for young ENtrepreneurs"!

W trakcie spotkania omówiony zostanie kwestionariusz badawczy nr 1 na temat dyfuzji kultury przedsiębiorczości oraz możliwości wspierania przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób młodych w krajach partnerskich.

Spotkanie odbędzie się w dniach 28-29 stycznia 2014 roku u Partnera Nevsehir Universitesi Fen Edebiyat Fakultesi. Nevsehir Universitesi to uczelnia wyższa oferująca studia na takich kierunkach, jak: biologia, chemia, fizyka, matematyka, socjologia, archeologia, historia, historia sztuki, filologia. Więcej informacji o Partnerze na stronie.

Więcej informacji o projekcie na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)