Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017

Pokaż w kalendarzu: 
0

Potrzebujesz inspiracji? Szukasz własnej drogi? Już 29 września 2017 r. firma Bombardier zaprasza do Gdańska na Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017!
 


CO? – Prezentacja firmy Bombardier podczas 
Dnia Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017
GDZIE?- AMBEREXPO (Gdańsk, ul. Żaglowa 11)
KIEDY? - 29 września 2017 r.


O WYDARZENIU
Firma Bombardier zaprasza na pełne energii spotkanie z pracownikami firmy. Pracownicy opowiedzą jak to jest codziennie budzić się i z uśmiechem myśleć o tym, co dziś czeka pracownika w pracy, a zasypiać z poczuciem spełnienia.

Wydarzenie to także:

  • prezentacja firmy - spotkanie ze specjalistami, liderami i managerami Bombardier Transportation, którzy opowiedzą o tym jak osiągnąć sukces, realizować się zawodowo i mieć pasję.
  • debata - czy branża transportu szynowego jest atrakcyjnym pracodawcą dla absolwentów wyższych uczelni?
  • stoisko - przez cały dzień pracownicy firmy czekają na studentów.

Firma Bombardier zaprezentuje ponadto wystąpienie pt. "Na dobre tory kariery – I did it My Railway" w godz. 10:15-11:30 (AMBEREXPO, I piętro, sala konferencyjna 1C).

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to drugie co do wielkości spotkanie wystawiennicze branży transportu szynowego w Europie. W ramach Dnia Kariery Wystawcy Targów TRAKO będą prezentowali oferty pracy, staży i praktyk.

Ponadto, uczestnicy będą mogli zwiedzić ekspozycję wystawienniczą TRAKO, która dobrze obrazuje aktualny stan rozwoju branży, a przede wszystkim najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne.


O ORGANIZATORZE
Bombardier jest największym inwestorem międzynarodowym w branży transportu szynowego w Polsce. Zatrudnia ponad 1500 osób w zakładach w Katowicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.


SPOSÓB APLIKACJI
Wstęp wolny!

Więcej informacji o Dniu Kariery znajduje się na stronie.  

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego