Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017

Potrzebujesz inspiracji? Szukasz własnej drogi? Już 29 września 2017 r. firma Bombardier zaprasza do Gdańska na Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017!

CO? – Prezentacja firmy Bombardier podczas
Dnia Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017
GDZIE?- AMBEREXPO (Gdańsk, ul. Żaglowa 11)
KIEDY? - 29 września 2017 r.

Firma Bombardier zaprasza na pełne energii spotkanie z pracownikami firmy. Pracownicy opowiedzą jak to jest codziennie budzić się i z uśmiechem myśleć o tym, co dziś czeka pracownika w pracy, a zasypiać z poczuciem spełnienia.

Wydarzenie to także:

• prezentacja firmy - spotkanie ze specjalistami, liderami i managerami Bombardier Transportation, którzy opowiedzą o tym jak osiągnąć sukces, realizować się zawodowo i mieć pasję.
  • debata - czy branża transportu szynowego jest atrakcyjnym pracodawcą dla absolwentów wyższych uczelni?
  • stoisko - przez cały dzień pracownicy firmy czekają na studentów.

Firma Bombardier zaprezentuje ponadto wystąpienie pt. "Na dobre tory kariery – I did it My Railway" w godz. 10:15-11:30 (AMBEREXPO, I piętro, sala konferencyjna 1C).

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to drugie co do wielkości spotkanie wystawiennicze branży transportu szynowego w Europie. W ramach Dnia Kariery Wystawcy Targów TRAKO będą prezentowali oferty pracy, staży i praktyk.

Ponadto, uczestnicy będą mogli zwiedzić ekspozycję wystawienniczą TRAKO, która dobrze obrazuje aktualny stan rozwoju branży, a przede wszystkim najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Bombardier jest największym inwestorem międzynarodowym w branży transportu szynowego w Polsce. Zatrudnia ponad 1500 osób w zakładach w Katowicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Wstęp wolny!

Więcej informacji o Dniu Kariery znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)